Son Dakika Haberleri: Dudaklarına Dolgu Yaptırmak İstemişti, Ölümle Burun Buruna Geldi!

Dudaklarına Dolgu Yaptırmak İstemişti, Ölümle Burun Buruna Geldi!

4 ay önce

Christina Burton isimli kadın, bir güzellik salonunda yaptırdığı dudak dolgusu sonrası, dehşeti yaşadı. Ucuz olduğu için tercih ettiği salonda işlem yaptıran Burton, dudaklarının korkunç şekilde şişmesi ve nefes alamamaya başlaması üzerine soluğu hastanede aldı.

1
İngiltere'de yaşayan Christina Burton isimli kadın, ucuz olduğu gerekçesiyle gittiği güzellik salonunda neye uğradığını şaşırdı.
2
496 TL karşılığında dudak dolgusu yapan Burton, saatler sonra dudaklarında ağrı ve şişlik hissetmeye başladı. Hatta Burton'ın dudakları o kadar çok şişti ki, talihsiz kadın nefes dahi alamamaya başladı.

3
Dudaklarına işlem öncesi sürülen kremin, kendisine zarar verdiğini düşünerek soluğu hastanede alan Burton, gerçeği duyunca şoke oldu. Dolgunun içinde bulunan maddenin alerjik bir etki yarattığı, Burton'ın bu nedenle işlemden 4 saat sonra nefes alamadığı saptandı.

4
Burton yaşadığı korkunç süreç için, ''Aynaya baktığımda ördek gibiydim ve dudaklarım gitgide büyüyordu. Sağlık ekipleri tam zamanında yetişmeseydi büyük ihtimalle ölecektim. Çünkü artık nefes almakta zorlanıyordum. Bir çocuğum var ve onun geleceğini düşünüyordum. Bir daha asla böyle bir şey yapmam. Ucuz diye yaptırdığım şey hayatıma mal oluyordu.'' yorumunu yaptı.
5
Christina Burton, 45 dakikalık bir tedavi sürecinden sonra, kaldırıldığı hastaneden taburcu edildi.Haber Yayın Tarihi: 26.04.2019 11:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 yıl önce batan Titanic'in son hali şoke ediyor! Resmen eridi Aşk Adası'nın fenomen güzeli, paylaştığı cinsel ilişki videosuyla pes dedirtti! Kraliçe Elizabeth'in oğlu şimdi yandı! Cinsel istismar kanıtlandı Troya'da büyük keşif! Kuruluş tarihi 600 yıl geriye gitti Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!