Son Dakika Haberleri: “Düğün Dernek” Filminin Galası Yapıldı

“Düğün Dernek” Filminin Galası Yapıldı

6 yıl önce

Yarın vizyona girecek BKM yapımı filmin galası, Kanyon Cinemaximum Sinemaları'nda yapıldı.

1
BKM yapımı “Düğün Dernek” filminin galası, önceki akşam Kanyon Cinemaximum Sinemaları'nda yapıldı. Geceye 20 yaşındaki oğlu Savaş Zafer'le katılan Perihan Savaş, kızı Melek Zübeyde'nin ikinci bebeğine hamile olduğu iddiasına yanıt verdi: “Kızımın 3.5 yaşında bir evladı var. Kısmetse bir bebek daha bekliyoruz. Kızım beş aylık hamile.” dedi.
2
Başrolü Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in paylaştığı “Düğün Dernek” filminin galası, ünlü isimleri Kanyon'da buluşturdu.
3
Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği, Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yanı sıra Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, İnan Ulaş Torun ve Şinasi Yurtsever'in rol aldığı filmin galası, medya, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda ismi bir araya getirdi.
4
Geceye katılanlar arasında Dilek Sabancı, Işın Karaca, Ayşe Özyılmazel, Ebru Cündübeyoğlu, Büşra Pekin, Betül Demir, Fettah Can, Perihan Savaş, Janset, Gülşah Saraçoğlu ve İbrahim Büyükak da vardı.
5
Rasim Öztekin'i galada kızı Pelin de yalnız bırakmadı. Pelin Öztekin, geceye “Doksanlar” dizisinde birlikte rol aldığı sevgilisi Kıvanç Baran Arslan ile katıldı.
6
Galaya sevgilisi Cansu Kurtçu ile katılan Fettah Can, sol kaşındaki dikiş izleriyle dikkat çekti. Soruları yanıtsız bırakan Can'ın yakın çevresine “Evde lambaya çarptım, kaşım açıldı” dediği söylendi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20


Haber Yayın Tarihi: 05.12.2013 08:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yıldız yüz gerdirme sonrası çekilen fotoğraflarıyla korkuttu Deprem kahini Türkiye'yi uyardı: 14-18 Ağustos'a dikkat! Burası Eminönü! Sağanak, alt geçiti yerle bir etti! Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi