İngiliz gelin düğün gününde ölmüş babasının küllerini tırnaklarına koydurdu - Son Dakika

İngiliz gelin düğün gününde ölmüş babasının küllerini tırnaklarına koydurdu

30.04.2020 11:31

İngiltere'de evlenmeden birkaç ay önce babasını kaybeden 26 yaşındaki kadın, düğününde refakat etmesini hayal ettiği babasının küllerini düğün gününde tırnaklarına koydurdu. Genç kadın, düğünden sonra tırnaklarını özenle sakladığını söyledi.

1
Güzel bir düğün her genç kızın hayali. Muhteşem görünmenin yanısıra bu sevdiklerinin de bu mutlu güne eşlik etmesini istersin. İngiltere'de yaşayan bir kadın da hayatının en güzel gününde babasın da yanında olmasını istedi ancak ölüm baba ve kızı ayırdı. Genç kadın ise babasının anısını yaşatmak için çok sıra dışı bir şey yaptırdı.
2
İngiltere'de yaşayan 26 yaşındaki Charlotte Walton isimli kadın, nişanlısıyla evlenmeden birkaç ay önce babasını kaybetti.

3
Babasını kanser nedeniyle kaybeden Charlotte: "Ben her zaman büyük bir babanın kızıydım, hepimiz öyleydik. Ondan bir şey istediğimizde başta reddederdi ama sonra kendini kötü hissederdi ve beş dakika sonra yapardı. Ona kanser teşhisi konduğunda evlenmek için hızlı hareket etmemiz gerektiğini biliyorduk. Böylece beni evlenirken izleyebilecekti. Savaşını yitirdiği zaman kalbim kırıldı, çünkü bizi evlenirken görmeyi ne kadar çok istediğini biliyordum." dedi.
4
Babasının ölümüyle yıkılan genç kadın, törende babasını yanında hissetmek için akılalmaz bir yönteme başvurdu. Charlotte, düğün manikürünü yaparken, tırnaklarına babasının küllerini koydurdu.
5
İngiliz gelin, bunu yaparak babasını gerçekten yanında hissettiğini söyledi.

6
Ölen babasından kalan külleri arasında küçük kemik parçacıkları aradığını ve onları manikür için kullandığını anlatan genç kadın, törenden sonra tırnakları koruduğunu ve evine astığını belirtti.

Son Dakika İngiliz gelin düğün gününde ölmüş babasının küllerini tırnaklarına koydurdu - Son Dakika


YORUMLAR (3)
500
Advertisement