Düğününde ağlayan mutsuz Prenses olarak tanınıyordu! Şimdi Afrika'da gergedanların peşinde - Son Dakika

Düğününde ağlayan mutsuz Prenses olarak tanınıyordu! Şimdi Afrika'da gergedanların peşinde

04.06.2021 15:14

Avrupa'nın küçük ülkesi Monako'nun tahtında oturan Prens Albert'in eşi Prenses Charlene, güzelliği bir yana hep düğünde gözyaşı döktüğü görüntüsüyle hatırlanır. Şimdiyse bambaşka bir söylentiyle dünya basınının manşetlerinde.

1
Kendi adını taşıyan vakfın çalışmalarını yakından takip etmek için Güney Afrika'ya giden Prenses Charlene'in, henüz ülkeye dönmemesi ve çocuklarının babalarıyla birlikte Monako'da kalması, çiftin arasının açık olduğu söylentilerini iyice alevlendirdi.

2
Her ne kadar Charlene'in, geçirdiği bir enfeksiyon nedeniyle Monako'ya dönmeyi geciktirdiği açıklansa da bunun altında başka neden arayan çok sayıda kişi bulunuyor.
3
Prenses Charlene, kendi adını taşıyan vakfın, Güney Afrika'daki gergedanları korumak için yürüttüğü bir çalışma kapsamında bir seyahate çıktı.
4
Güney Afrika'da gergedanların korunduğu bölgeyi ve bunun için yapılan çalışmaları inceleyen Charlene, o sırada çekilen fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaştı.
5
Prenses'in, yeni saç modeli de yine ilgi odağı oldu. Eski modelini biraz daha değiştirerek yine kraliyet saraylarında alışılmadık bir model seçen Charlene, bu tarzıyla da ilgi odağı oldu.

6
Evlilikten sonra "prenses" unvanını alan Charlene Wittstock da "mutsuz prenses" olarak dünya sahnesinde yerini aldı. Bu mutsuzluğu da sebepsiz değildi kuşkusuz. Çünkü Prens Albert, çapkınlıklarıyla ve sıra dışı yaşamıyla ünlüydü. Prens'in bir hostes ve bir garsondan iki çocuğu bulunuyor. Bir garsonla ilişkisinden dünyaya gelen kızına annesinin adı olan Grace'i ve kendi soyadı olan Grimaldi'yi verdi. Tıpkı bir süre sonra bir hostesten dünyaya gelen oğluna yaptığı gibi. Bütün bunlar düğünden önceydi elbette. Prens Albert da evlendikten sonra bu iki evlilik dışı çocuğunu çok gündeme getirmemeye çalıştı.
7
Prens Albert ile evliliğinden Gabriella ve Jacques adında biri kız diğeri erkek ikiz çocuk annesi olan Charlene biraz da Grace Kelly'den kendisine geçen bu miras nedeniyle tüm dünyanın ilgisini çeken sıra dışı bir prenses. Charlene, düğününde sürekli ağlaması, düğün öncesi ise saraydan kaçmaya çalıştığı iddialarıyla da gündeme gelmişti. Aslında başlarda herkes onu da "modern çağların Külkedisi masalı kahramanlarından biri" olarak nitelendiriyordu. Ama sonra gerçekler birbiri ardına ortaya çıkmaya başlayınca bazı masalların da mutlu sonla bitmediği de anlaşıldı.
8
Bir dönem de Charlene ile evliliğinden biri kız diğeri erkek iki çocuk sahibi oldular. Ama bu durum bile Prenses Charlene'in yüzündeki mutsuzluk izlerini silemedi. Çünkü yine öne sürülenlere göre Charlene ile Prens Albert arasında bir anlaşma yapılmıştı. Boşanacaklarsa bile bu, çocukları dünyaya geldikten sonra olacaktı. İddialara göre ülkenin geleceği bu çocuklara bağlıydı. Belki evlilik de bu yüzden yapıldı. Çünkü ülkenin Fransa ile 1981 yılında yaptığı bir anlaşmaya göre eğer tahta geçecek bir veliaht bulunmazsa Monako, Fransa'ya bağlanacaktı. Sonunda dünyaya gelen biri kız diğeri erkek ikizleri, ülkenin geleceğini de kurtarmış oldu.
9
10
11

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Düğününde ağlayan mutsuz Prenses olarak tanınıyordu! Şimdi Afrika'da gergedanların peşinde - Son Dakika


Advertisement