Dün akşam yayınlanmayan Milyoner final mi yapıyor? Kurtlar Vadisi Kaos iddiası ses getirdi - Son Dakika

Dün akşam yayınlanmayan Milyoner final mi yapıyor? Kurtlar Vadisi Kaos iddiası ses getirdi

21.02.2021 13:06

Atv'nin uzun soluklu bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam yayınlanmaması izleyiciler tarafından merak edilirken, Kenan İmirzalıoğlu'nun Kurtlar Vadisi Kaos'ta oynayacağı iddiası ortalığı karıştırdı.

1
Sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, her Cumartesi televizyon ekranlarında yer alıyordu. Yarışmanın dün akşam yayınlanmaması sıkı takipçilerini meraklandırdı.
2
Yayından kaldırılıp kaldırılmadığı merak edilen Kim Milyoner Olmak İster'in yerine dün akşam Kardeşlerim dizisi ekrana geldi.

3
Programın yeni bölümünün neden yayınlanmadığına dair herhangi bir açıklama bulunmazken, yarışmanın final yaptığı iddiaları ortaya atıldı.

4
Son haftalarda reytinglerde ilk 10'a giremeyen Kim Milyoner Olmak İster ile ilgili sevenlerinin üzüleceği bir diğer söylenti ise Kenan İmirzalıoğlu'nun başka bir projede yer alacağı bilgisi.

5
Milyoner'i yayın akışında göremeyince kanala durumu soran Milliyet Gazetesi'nin yazarı Sina Koloğlu, "Sordum durumu. 'Şimdilik ara verdik' dediler. Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Kurtlar Vadisi Kaos'ta oynayacağı hatta, fiyatının bile belirlendiği yazılıp, çiziliyor." ifadelerini kullandı.

6
Kurtlar Vadisi ile ilgili iddialara değinen Koloğlu "Show TV deniyor. Sordum kanala. "Belli ki çekmek için bir hareket var. Bize gelen bir şey yok" bilgisi verildi. Yani bu dizi iddia edilen kanalda değil." dedi.
7
Koloğlu köşesinde Milyoner'in yeniden başlangıcıyla ilgili "Öğrendiğim, ATV'nin haziran ayına kadar ara verdiği... "Dizilerin sezon finallerine göre" dediler. Bir dizi olabilir mi İmirzalıoğlu ile ilgili? 'Üç ay sonra başlayacak tekrar yarışma, zannetmiyoruz' cevabı geldi." ifadelerini kullandı.

8
Milyonerle ilgili sözlerini Koloğlu "Ne olursa olsun marka bir yarışma. Düşüşler olabilir. Daha iyi sorular mesela daha 'yetkin' yarışmacılar... Böyle bir dinlenmeye ihtiyaç vardı galiba" diyerek tamamladı.

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dün akşam yayınlanmayan Milyoner final mi yapıyor? Kurtlar Vadisi Kaos iddiası ses getirdi - Son Dakika


Advertisement