Son Dakika Haberleri: Dünya 10 Yaşındaki Modeli Tartışıyor

Dünya 10 Yaşındaki Modeli Tartışıyor

9 yıl önce

1
Eski futbolcu Patrick Blondeau ve moda tasarımcısı Véronika Loubry'nin kızları 10 yaşındaki model Thylane Loubry Blondeau'nun, Vogue Paris'teki makyajlı ve elbiseli fotoğrafları, 'çocuk istismarı' tartışmalarını da beraberinde getirdi.
2
Ailesinin de desteğiyle bir süredir modellik yapan 10 yaşındaki Blondeau'nun fotoğrafları moda çevrelerinde 'seksi' olduğu gerekçesiyle eleştiriliyor.
3
Henüz çocuk yaştaki Blondeau'nun yetişkin bir kadın gibi resmedilmesinin kabullenilemez olduğu görüşü ağırlıkta.
4
Çocuk istismarına karşı mücadele eden örgütler ve feminist gruplar ise fotoğrafların derhal dolaşımdan kaldırılması ve ailenin cezalandırılması gerektiğini savunuyor.
5
Arizona Üniversitesi psikoloji profesörü Paul Miller ise "Fotoğrafların 'sanatsal özgürlük' argümanıyla savunulması anlamsız".
6
"Bu durum bir çocuk tacizcisinin benzer fotoğraflar çekip aynı savunmayı yapmasının yolunu açabilir" ifadelerini kullandı.
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 05.08.2011 09:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti