Dünya Basını Türkiye'deki Saç Ekim Merkezlerini Görüntüledi - Son Dakika

Dünya Basını Türkiye'deki Saç Ekim Merkezlerini Görüntüledi

1
Uluslararası medyanın Türkiye'deki saç ekim merkezlerine ilgisi sürüyor. Haberlerde, bu sektör üzerinden Türkiye'nin çok sayıda turist çektiğine vurgu yapılırken; uluslararası fotoğraf ajansı Getty Images, İstanbul'daki kliniklerden birindeki saç ekim sürecini anbean görüntüledi ve dünyaya servis etti.

2
Ajans, Türkiye'deki saç ekim sektöründe özellikle son beş yılda büyük bir "patlama" yaşandığını belirtti.

3
Sağlık turizmi kapsamında Türkiye'ye gelen turistlerin sayısının son iki yılda iki misline çıktığını aktaran ajans, müşterilerin büyük bölümünün Arap ülkeleri ve Avrupa'dan geldiğini bildirdi.

4
Getty Images, turistlerin, saç ekiminin dışında estetik ameliyat ve organ nakli için de Türkiye'yi tercih ettiğini belirtti. Ajans buna karşın en popüler tercihlerin, saç ekimiyle meme ve burun estetiği olduğunu aktardı.

5
Ajans, Sağlık Bakanlığının da sağlık turizmi kapsamında ülkeye gelen turistlerin sayısını artırmayı hedeflediğini ifade etti.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 16.02.2017 12:01

Son Dakika Dünya Basını Türkiye'deki Saç Ekim Merkezlerini Görüntüledi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tüm dünyayı ilgilendiren keşif! Suudi Arabistan'da 120 bin yıllık ayak izi bulundu Fazla parmakları olduğu için sokağa atılan kedi internette fenomen oldu +18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için Kızının fotoğrafını çeken anne, iki saniye sonra çığlıklarına hakim olamadı Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor