Dünya Bu Düğünü Konuşuyor - Son Dakika

Dünya Bu Düğünü Konuşuyor

01.04.2013 19:15

1
ABD'nin ilk tam yüz nakli yapılan hastalarından biri olan Dallas Wiens, psikolojik destek grubunda tanışarak aşık olduğu Jamie Nash ile evlendi.
2
Dallas Wiens, 2008 yılında bir kilise inşaatında çalışırken yüksek gerilim hattına kapılarak ağır yaralandı.Yüzü tamamen yanan Wiens,kaza nedeniyle görme yeteneğini de kaybetti. 14 Mart 2011 tarihinde ise Wiens'e tam yüz nakli uygulandı.

3
Jamie Nash ise 2010 yılında meydana gelen trafik kazasında alev alan aracında sıkıştı, genç kadının ellerinde, bacaklarında ve sırtında ağır yanıklar meydana geldi.

4

Psikolojik destek grubunda tanışarak aşık olan çift, önceki gün, Wiens'in inşaatında çalışırken kaza geçirdiği kilisede 200 kişinin katıldığı bir törenle evlendi.

5
6
7
8
9

Son Dakika Dünya Bu Düğünü Konuşuyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi