Dünya çılgın Türk'ü konuşuyor! Erzincanlı Zeynel Erdem, sapkın milyarderin oturduğu masayı ateşe verdi - Son Dakika

Dünya çılgın Türk'ü konuşuyor! Erzincanlı Zeynel Erdem, sapkın milyarderin oturduğu masayı ateşe verdi

21.07.2020 15:37

Erzincanlı Zeynel (Zach) Erdem, New York'ta sahibi olduğu 75 Main isimli restoranda, sapkın milyarder Jeffrey Epstein ve tecavüzle suçlanan yapımcı Harvey Weinstein'ın yemek yediği masayı yaktı.

1
Dünya Türk girişimci Erzincanlı Zeynel (Zach) Erdem'i konuşuyor. ABD'deki restoranlarında ünlü isimleri ağırlayan Zeynel (Zach) Erdem, daha önce kendisine konuk olan Jeffrey Epstein ve Harvey Weinstein'ın yemek yediği masayı yaktı.
2
Türk girişimci, hakkında açılan tecavüz davaları nedeniyle cezaevindeyken intihar eden milyarder finansçı Epstein ile yine aynı sebeplerle ceza alan film yapımcısı Weinstein'a büyük tepki gösteriyor.

3
Zeynel Erdem bu nedenle New York'ta sahibi olduğu '75 Main' isimli restoranda Epstein ile Weinstein'in düzenli olarak oturdukları masayı ateşe verdi.
4
Kötü enerjiyi kovdu
Kötü enerjiyi kovdu
Hamptons'daki ünlü '75 Main' isimli restoranında 'sadece pozitif duygular istediğini' söyleyen Erdem, bu masanın 'kötü enerji yaydığını' ifade etti.

5
"Bu masayı her gördüğümde o hasta adamlar aklıma geliyor" diyen Erdem, masayı önce kırdı sonra da üzerine benzin dökerek şaşkın bakışlar arasında yaktı.

6
Zach Erdem. 36 yaşında, asıl adı Zeynel. Amerika'da Zach ismini kullanıyor. Erzincan'ın bir köyünde çobanlık yaparken, tren rayı üstünde gördüğü bir gazete parçasında hayran kaldığı Manhattan fotoğrafına vurulmasıyla başladı her şey. 21 yaşında, cebinde 200 dolar ile gittiği Manhattan'da 6 ay sokakta yaşadı.

7
Aylar süren arayışlardan sonra New York'un en ünlü restoranlarından Nello'da iş buldu. Barmenlik de yapmış tuvalet de temizledi.

8
Zeki girişimcinin şu anda Bugün New York'un yazlık bölgesi Hampton'da popüler iki restoranı, iki gece kulübü ve bir oteli var.
9

Son Dakika Dünya çılgın Türk'ü konuşuyor! Erzincanlı Zeynel Erdem, sapkın milyarderin oturduğu masayı ateşe verdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement