Dünya virüsten kan ağlarken onlar plaja akın etti! ABD'den 'Pes' dedirten görüntüler geldi - Son Dakika

Dünya virüsten kan ağlarken onlar plaja akın etti! ABD'den 'Pes' dedirten görüntüler geldi

19 gün önce

Tüm dünya kan ağlarken Amerika'nın gözde eyaleti olan Florida'da bu kadarı olmaz dedirten görüntüler geldi. Koronavirüsten dolayı 93 kişinin öldüğü ülkede salgına rağmen insanlar plajlara akın edip eğlendiler.

1
Tüm dünyada binlerce can alan koronavirüsten dolayı olağan üstü hal ilan edilen ve şu ana kadar 4 bin 700 vaka ve 93 ölümün meydana geldiği Amerika'da, pes dedirten görüntüler geldi.
2
ABD Başkanı Trump 10'dan fazla kişinin bir araya gelmemesi gerektiği uyarısı ve vatandaşların mümkün olduğunca evden çıkmamaları tavsiyelerine rağmen, Florida'da insanlar okulların kapatılmasını fırsat bilerek plajlara akın etti.


3
Bölgede güvenlik gerekçesi ile kapatılan plajlar bile tıklım tıklım doldu.

4
Okulların tatil edilmesinden dolayı yetkililerin tüm uyarılarına rağmen evde kalmaları gereken öğrenciler, mekanlarda toplanarak eğlenmeyi tercih ediyorlar.

5
Salgını hiçe sayan eğlence düşkünü gençler kendilerine müdahale eden polise karşı koyuyorlar. Şuana kadar eyalette 4 kişi virüsten hayatını kaybetti.
6
Koronavirüs pandemisi dünya çapında 7 bin 100 insanın ölümüne neden oldu.

7
ABD'nin corona virüs bilançosu da git gide artıyor. Ülke genelinde şu ana kadar 4 bin 700 vaka ve 93 ölüm meydana geldi.
8
Bütün bu çabalara rağmen ABD sahil şeridindeki kalabalığın havadan çekilmiş görüntüleri ile gözler önüne serildi.
9
10
11
12
13


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim Milyoner Olmak İster'de koronavirüsten dolayı joker değişikliği yapıldı Beşiktaş'ın cesur yengesi Türkiye'ye övgü yağdırdı Selena Gomez'den canlı yayında hayranlarını şoke eden itiraf: Bipolar olduğumu öğrendim İşte, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayacak ünlüler Köpek eti satan restoran sahibinden kan donduran itiraflar: Yavru köpekleri alıp servis ediyoruz