Dünya Kupas Kura Çekimlerinde İranlıları Çıldırtan Dekolte - Son Dakika

Dünya Kupas Kura Çekimlerinde İranlıları Çıldırtan Dekolte

7 yıl önce

Fernanda Lima'nın Dünya Kupası kura çekimlerindeki dekoltesine sansür.

1
2014 Dünya Kupası kura çekimlerini sunmak için altın rengi bir elbise giyen Lima, bütün dünyada güzelliğiyle konuşulurken, göğüs dekoltesi İranlı futbolseverleri öfkelendirdi.
2
Bütün İranlılar nefeslerini tutmuş, ekran karşısında Dünya Kupası'nda İran milli takımının hangi takımlarla oynayacağını belirleyecek kura çekimini beklerken, birden görüntüler kesildi.
3
Kura çekim anını göremeyince deliye dönen İranlılar, televizyon kanalını telefon yağmuruna tuttu.
4
Bu kadar derin bir dekolte beklemeyen ve Lima'nın dekoltesini görüntüyü ‘flu' yaparak vermeyi öngören İran Devlet Televizyonu, sansür heyetinin kararıyla canlı yayını kesti.
5
Sonunda bütün dünya kendi takımlarının çekilişini canlı izlerken, İranlı futbolseverler kura anını göremedi.
6
Durumdan rahatsız olan İranlı TV sunucusu çaresiz, “Teknik sevisteki arkadaşlarımız bu anı canlı verebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ama durumu biliyorsunuz.” dedi.
7
Kura çekiminin neden kesildiğini anlayan İranlılar öfkelerini Lima'nın Facebook hesabından aldı.
8
Ünlü mankene, “O… senin yüzünden kura çekilişini izleyemedik” gibi küfürlerin de bulunduğu hakaretlerle dolu mesajlar gönderdiler.
9
Bunu gören bir grup İranlı Facebook kullanıcısı ise Lima'ya, İranlılar adına bu sözlerden dolayı Brezilyalı mankenden özür dilediler.
10
11
Öfkeleri yatışıp ekran başına dönen İranlı futbolseverler, milli takımlarının F Grubu'nda Arjantin, Bosna-Hersek ve Nijerya gibi güçlü takımlarla aynı grupta çeyrek final için yarışacağını öğrenince de ikinci kez üzüldüler.
12
İşte sansüre neden olay kura çekiminden görüntüler...
13
14
15
16
17

Haber Yayın Tarihi: 12.12.2013 12:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti