Dünya Kupası'nı Gisele Bündchen Sunacak - Son Dakika

Dünya Kupası'nı Gisele Bündchen Sunacak

6 yıl önce

1
Dünya Kupası'nda sona yaklaşıldı. 13 Temmuz akşamı Almanya - Arjantin final maçıyla Dünya Kupası'nın sahibi belli olacak. Dünya Kupası'nı da özel dikim Louis Vuitton çanta içinde süper model Gisele Bündchen sunacak.

2
Brezilyalı süper model Gisele Bündchen, kazanan takıma verilecek olan kupayı, Louis Vuitton Dünya Kupası zafer çantası içinde, pazar günü final maçı öncesi sunacak.

3
Moda dünyası açısından düşününce, Rio de Janiero'daki Maracana Stadyumu'nda yapılacak final öncesi, sunum için Gisele Bündchen'in gönüllü olması şaşırtıcı bir durum olmadığı belirtiliyor.

4
Dünyanın en güçlü süper modeli olarak tanınan 33 yaşındaki Bündchen, aynı zamanda Louis Vuitton moda evinin bir dostu.

5
Öte yandan Dünya Kupası'na ve 2016'da gerçekleştirilecek olan Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği maliyetinin yüksekliğinden dolayı protesto edilen Devlet Başkanı Dilma Rousseff'ın kupayı sunması imkansız görününce, sunum için ünlü modelin tercih edildiği de konuşuluyor.

6
Altından yapılmış zafer kupasının en pahalı spor ödüllerinden biri olduğu düşünülünce, yüksek bir moda markasıyla sunulmayı da hak ettiği kabul edilebilir.

7
Güney Afrika 2010 Dünya Kupası için FIFA tarafından ısmarlanan çanta, pirinç kilitler ve armatürlerinden kahverengi desenlerine kadar tüm detaylarında LV imzasını taşıyor.

8
İşte dünya kupasını sunacak Gisele Bündchen'in fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Haber Yayın Tarihi: 11.07.2014 01:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri