Dünya Kupası'nı Gisele Bündchen Sunacak - Son Dakika

Dünya Kupası'nı Gisele Bündchen Sunacak

11.07.2014 13:16

1
Dünya Kupası'nda sona yaklaşıldı. 13 Temmuz akşamı Almanya - Arjantin final maçıyla Dünya Kupası'nın sahibi belli olacak. Dünya Kupası'nı da özel dikim Louis Vuitton çanta içinde süper model Gisele Bündchen sunacak.

2
Brezilyalı süper model Gisele Bündchen, kazanan takıma verilecek olan kupayı, Louis Vuitton Dünya Kupası zafer çantası içinde, pazar günü final maçı öncesi sunacak.

3
Moda dünyası açısından düşününce, Rio de Janiero'daki Maracana Stadyumu'nda yapılacak final öncesi, sunum için Gisele Bündchen'in gönüllü olması şaşırtıcı bir durum olmadığı belirtiliyor.

4
Dünyanın en güçlü süper modeli olarak tanınan 33 yaşındaki Bündchen, aynı zamanda Louis Vuitton moda evinin bir dostu.

5
Öte yandan Dünya Kupası'na ve 2016'da gerçekleştirilecek olan Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği maliyetinin yüksekliğinden dolayı protesto edilen Devlet Başkanı Dilma Rousseff'ın kupayı sunması imkansız görününce, sunum için ünlü modelin tercih edildiği de konuşuluyor.

6
Altından yapılmış zafer kupasının en pahalı spor ödüllerinden biri olduğu düşünülünce, yüksek bir moda markasıyla sunulmayı da hak ettiği kabul edilebilir.

7
Güney Afrika 2010 Dünya Kupası için FIFA tarafından ısmarlanan çanta, pirinç kilitler ve armatürlerinden kahverengi desenlerine kadar tüm detaylarında LV imzasını taşıyor.

8
İşte dünya kupasını sunacak Gisele Bündchen'in fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Dünya Kupası'nı Gisele Bündchen Sunacak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor