Dünya Marca'yla Dalga Geçiyor - Son Dakika

Dünya Marca'yla Dalga Geçiyor

04.08.2014 20:46

1
Amerika futbol tarihinin en çok seyirci çeken Real Madrid-Manchester United mücadelesi geniş yankı bulurken, günün en çok konuşulanlarına Marca gazetesinin montajı damga vurdu.

2

Michigan'da oynanan Uluslararası Şampiyonlar Kupası karşılaşması için tam 109 bin bilet satılırken, bu müsabaka Amerika Birleşik Devletleri tarihinin en çok bilet satılan futbol maçı olarak kayıtlara geçti. Ne var ki Marca gazetesi tribünlerin kırmızı ağırlıklı olmasından rahatsız oldu.

3

Real Madrid'e yakınlığıyla tanınan Marca gazetesi internet sitesinden verdiği haberde Manchester United'ın rengi olan kırmızı ağırlıklı tribünleri beyaza boyadı. Bu küçük degişiklik sosyal medyada fark edilince gazete alay konusu oldu.

4
Tribünleri dolduran 109 bin kişi Manchester United'ı tercih edince ortaya çıkan kırmızı görünüme Marca gazetesi müdahale etti.

5
Dünya Kupası'nda futbola gösterdiği ilgiyle şaşırtan ABD'liler maça gösterdiği yoğun ilgiyle ülke tarihinin seyirci rekorunu kırdı.

6
7
İşte iki stat arasındaki fark

8

Son Dakika Dünya Marca'yla Dalga Geçiyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor