Son Dakika Haberleri: Dünya Marca'yla Dalga Geçiyor

Dünya Marca'yla Dalga Geçiyor

6 yıl önce

1
Amerika futbol tarihinin en çok seyirci çeken Real Madrid-Manchester United mücadelesi geniş yankı bulurken, günün en çok konuşulanlarına Marca gazetesinin montajı damga vurdu.

2


Michigan'da oynanan Uluslararası Şampiyonlar Kupası karşılaşması için tam 109 bin bilet satılırken, bu müsabaka Amerika Birleşik Devletleri tarihinin en çok bilet satılan futbol maçı olarak kayıtlara geçti. Ne var ki Marca gazetesi tribünlerin kırmızı ağırlıklı olmasından rahatsız oldu.

3


Real Madrid'e yakınlığıyla tanınan Marca gazetesi internet sitesinden verdiği haberde Manchester United'ın rengi olan kırmızı ağırlıklı tribünleri beyaza boyadı. Bu küçük degişiklik sosyal medyada fark edilince gazete alay konusu oldu.

4
Tribünleri dolduran 109 bin kişi Manchester United'ı tercih edince ortaya çıkan kırmızı görünüme Marca gazetesi müdahale etti.

5
Dünya Kupası'nda futbola gösterdiği ilgiyle şaşırtan ABD'liler maça gösterdiği yoğun ilgiyle ülke tarihinin seyirci rekorunu kırdı.

6
7
İşte iki stat arasındaki fark

8Haber Yayın Tarihi: 04.08.2014 08:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu