Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki - Son Dakika

Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki

13.05.2021 10:27

İsrail ve Filistin arasında süren savaşta hayatını kaybeden insanlar için tepkiler giderek büyüyor. Dünyanın bir kısmının seyirci kaldığı şiddete dünyaca ünlü bazı isimler kayıtsız kalmadı. Milyonlarca insanın hayran olduğu yıldız şarkıcı Rihanna saldırılarda hayatını kaybeden insanlar için paylaşım yaptı. Rihanna paylaşımında "İsrail ile Filistin arasında gördüğüm şiddetten dolayı kalbim kırılıyor!" dedi.

1
İsrail'in hafta başından bu yana Gazze ve Doğu Kudüs'te Filistinleri ablukaya alıp çok sayıda sivili katletmişti. Bu gelişmelerden sonra birçok ünlüden Filistin halkına destek geldi.
2
Şarkılarıyla milyonları peşinden sürükleyen Rihanna'da yaşanan insanlık dışı muameleye sessiz kalmadı.
3
Başarılı şarkıcı 95 milyonluk Instagram hesabından çocukların öldüğü savaşa tepki gösterdi.
4
Yıldız şarkıcı devletlerin yanlış politikasından dolayı masum insanların öldüğünü, bir an önce bu duruma çözüm bulunması gerektiğine de vurgu yaptı.
5
Barbadoslu yıldız paylaşımında şu sözlere yer verdi;
Barbadoslu yıldız paylaşımında şu sözlere yer verdi;
"İsrail ile Filistin arasında gördüğüm şiddetten dolayı kalbim kırılıyor! Olanlara bakmaya dayanamıyorum! Masum İsrailli ve Filistinli çocuklar bomba barınaklarında saklanıyor, sadece Gazze'de 40'tan fazla hayat kaybediliyor, bunlardan en az 13'ü masum çocuktu!"
6
"Bir çeşit çözüme ihtiyaç var! Ne yazık ki masum insanların hükümetin ve aşırılık yanlılarının sürdürdüğü düşüncelerin kurbanı olduğunu görüyorum ve bu döngünün kırılması gerekiyor!"
7
8

YORUMLAR (18)
  • Sude: Bu gün müslüman yarın hristiyan.Bu zulüm bitmez israil ortadan kalkmadıkça.peygamberleri katleden ve hatta Hz.İsa aleyhisselamı çarmıha geren bir yahudi milleti var.Sessiz kalırsa sıra onlarada gelecek. Cevap Yaz 8 0 Yayından Kaldır
  • mustafa: kaç milyar müslüman, boynunda haç işareti olan bi bayandan medet umuyor yazıklar olsun bize Cevap Yaz 9 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki - Son Dakika


Advertisement