Dünyaca ünlü +18 film yıldızı neden emekli olduğunu itiraf etti! İşte sektörün kirli yüzü - Son Dakika

Dünyaca ünlü +18 film yıldızı neden emekli olduğunu itiraf etti! İşte sektörün kirli yüzü

07.01.2020 12:44

Dünyaca ünlü +18 film yıldızı 47 yaşındaki Lisa Ann, sektörü neden bıraktığı konusunda samimi itiraflarda bulundu.

1
Lisa Ann, 90'lı yıllarda +18 film yıldızı olarak çalışmayı, bugünle karşılaştırdığında neye benzediğinden bahsetti. Yetişkin aktris de sektörden neden emekli olduğunu itiraf etti.
2
Dansçı olarak başladı, yetişkin film yıldızı oldu
Dansçı olarak başladı, yetişkin film yıldızı oldu
Lisa Ann, dansçı olarak çalıştıktan bir süre sonra sektör değişti ve 90'larda cinsel içerikli film kariyerine devam etmeye başladı.
3
'Eskiden bu işi yapanlar çok değerliydi!'
Eskiden bu işi yapanlar çok değerliydi!
İngiltere merkezli Lad Bible sitesine konuşan Lisa Ann, 90'larda yetişkin film yıldızı olmanın bugünkünden çok farklı olduğunu söyleyip, "Yaşamak için bunu yapmak isteyen çok insan yoktu, bu nedenle de filmciler bu işi yapanlara iyi davranıyordu. Kızlar çok değerliydi."
4
Ortamlarının normal bir film seti gibi olduğunu anlatan Lisa Ann, "Senden istediklerini söylemek için bir gün öncesinden telefon açarlardı ve çalışmak istediğin erkeklerle iş yapacağın konusunda seni temin ederlerdi" ifadelerini kullandı.
5
1990'larda cinsel ilişki filmlerinde başrolde oynarken kendini rahat hissettiğini söyleyen ABD'li oyuncu, 2000'lerden sonra davranışların değiştiğini belirtti. Ann, yetişkin film sektörüne daha fazla kadın geldikçe tutumun daha "agresifleştiğini" anlattı.
6
Yaklaşık 12 yıl önce Lisa Ann, "Who's Nailing' Paylin?" adlı Cumhuriyetçi siyasetçi Sarah Palin'i hicveden pornografik filmde rol almıştı. Jerome Tanner yönettiği 2008 tarihli film, binlerce kez paylaşılmış ve Ann'i dünyanın en meşhur +18 film oyuncularından biri haline getirmişti.
7
47 yaşındaki Ann, 2014'te Facebook hesabından yaptığı bir paylaşımla sektöre veda ettiğini duyurmuştu.
8
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dünyaca ünlü +18 film yıldızı neden emekli olduğunu itiraf etti! İşte sektörün kirli yüzü - Son Dakika


Advertisement