Son Dakika Haberleri: Dünyaca Ünlü 2 Yıldız, Kimya Testindeki Halleriyle Çok Yanlış Anlaşıldı

Dünyaca Ünlü 2 Yıldız, Kimya Testindeki Halleriyle Çok Yanlış Anlaşıldı

23 gün önce

Milo Ventimiglia ve Mandy Moore yeni dizileri için kimya testine girdiler! İşte o sahneler ve hayranlarının yorumları...

1
İki ünlü oyuncu Milo Ventimiglia ve Mandy Moore'un NBC stüdyolarında çekilen bu görünteleri ilk kez yayınlandı. İlk bakışta kameralara yakalanmış gibi görünen iki ünlü yıldız aslında 'kimya testindeler.'
2
Nasıl mı anlatalım? Milo Ventimiglia ve Mandy Moore yeni çekilen bir televizyon serisi için cast seçmelerine katıldılar. Zorlu seçmelerde Mandy Moore üçüz bebek bekleyen bir anneyi Milo Ventimiglia ise bir babayı canlandırıyor.
3
İkilinin ekranda uyumlu olup olmayacakları ise doğum sancısı sahnelerinin çekimleriyle belirlendi. İki partner uyumlu bir çift özelliği gösterip gösteremeyeceklerini kameralar karşısında kanıtlamak zorundaydılar.
4
Kimya testinden başarıyla geçen iki ünlü ismin fotoğrafları yayınlanınca hayranları tarafından 'gerçek sandık' diye yorumlar aldı.
5
İşte seçmelerden bir kaç sahne...

6
7

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu Benzerliklere Çok Güleceksiniz! Birleşik Krallık'ın İlk Cinsel İlişki Bebeği Kiralama Merkezini, Kadınlar Yönetiyor! Balık Tutarken Bulduğu Şişenin İçindekiler Sosyal Medyayı Salladı! 5. Yüzyıldan Kalma, Ağzında Taşla Gömülmüş Çocuk Mezarı Bulundu Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma Dizisi ile Geri Dönüyor!