Dünyaca Ünlü Futbol Kulübünün Sıradışı Başkanı Paul Baccaglini! - Son Dakika

Dünyaca Ünlü Futbol Kulübünün Sıradışı Başkanı Paul Baccaglini!

15.03.2017 10:04

İtalya Serie A takımlarında Palermo'nun başkanı Paul Baccaglini, sıra dışı özellikleriyle dikkat çekiyor.

1
2
Bu sezon kümede kalmak için mücadele eden pembe siyahlı kulüpte, 15 yıldır başkanlık yapan Maurizio Zamparini istifa etmişti. 15 senede 36 tane teknik direktör değiştiren eski başkan Zamparini'nin görevi bırakmasının ardından genç işadamı Paul Baccaglini takımın bütün hisselerini alarak Palermo'nun yeni başkanı oldu.

3
İtalyan bir anne ve Amerikalı bir babanın oğlu olarak ABD'de doğan Baccaglini, bir süre önceye kadar İtalya'da ki Tv ve radyo kanallarında sunucu ve moderatör olarak program yapıyordu.

4
Sempatik ve aykırı kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeken Baccaglini, televizyon programlarında gerçekleştirdiği sıradışı tavırlar kadar tüm vücudunu kaplayan dövmelerle de ilgi topladı.

5
Kendisi aslında bir basketçi olan genç başkan tüm vücudunu saran dövmelerle sıradışı kimliğini ortaya koyuyor.

6
7
8
9
33 yaşındaki genç başkan vücudundaki dövmeler ve renkli yaşamıyla dikkat çekiyor.

10
11
12

Son Dakika Dünyaca Ünlü Futbol Kulübünün Sıradışı Başkanı Paul Baccaglini! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor