Dünyaca Ünlü Futbol Kulübünün Sıradışı Başkanı Paul Baccaglini! - Son Dakika

Dünyaca Ünlü Futbol Kulübünün Sıradışı Başkanı Paul Baccaglini!

3 yıl önce

İtalya Serie A takımlarında Palermo'nun başkanı Paul Baccaglini, sıra dışı özellikleriyle dikkat çekiyor.

1
2
Bu sezon kümede kalmak için mücadele eden pembe siyahlı kulüpte, 15 yıldır başkanlık yapan Maurizio Zamparini istifa etmişti. 15 senede 36 tane teknik direktör değiştiren eski başkan Zamparini'nin görevi bırakmasının ardından genç işadamı Paul Baccaglini takımın bütün hisselerini alarak Palermo'nun yeni başkanı oldu.

3
İtalyan bir anne ve Amerikalı bir babanın oğlu olarak ABD'de doğan Baccaglini, bir süre önceye kadar İtalya'da ki Tv ve radyo kanallarında sunucu ve moderatör olarak program yapıyordu.

4
Sempatik ve aykırı kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeken Baccaglini, televizyon programlarında gerçekleştirdiği sıradışı tavırlar kadar tüm vücudunu kaplayan dövmelerle de ilgi topladı.

5
Kendisi aslında bir basketçi olan genç başkan tüm vücudunu saran dövmelerle sıradışı kimliğini ortaya koyuyor.

6
7
8
9
33 yaşındaki genç başkan vücudundaki dövmeler ve renkli yaşamıyla dikkat çekiyor.

10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 15.03.2017 10:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı

Son Dakika Haberleri