Dünyaca ünlü mağazada skandal hata! Hemen satıştan kaldırdılar - Son Dakika

Dünyaca ünlü mağazada skandal hata! Hemen satıştan kaldırdılar

18.10.2019 09:56

Dünyaca ünlü mağaza Primark, dünyanın ikonik simgelerini hatalı bastığı mutfak havlusuyla, kartal gözlü hayranlarından büyük darbe aldı.

1
Primark'ın havlusu hatalarıyla pes dedirtti!
Primarkın havlusu hatalarıyla pes dedirtti!
Markalar her gün sayısız ürün üretiyor illa ki yüzlerce ürün içinden bir hata çıkabiliyor. İşte böyle bir hata dünyaca ünlü giyim ve aksesuar mağazası Primark'ın başına geldi ve ürettiği bir mutfak havlusu dünyanın diline düştü.
2
Resmen hatalar silsilesi!
Resmen hatalar silsilesi!
Mutfak havlusunda bir değil birkaç tane hata olunca sosyal medyanın diline düşmemesi imkansızdı.
3
Bir Primark müşterisi, hafta başında Instagram hesabında yayınladığı bu karelerle hatalı havluların fotoğrafını yayınladı ve hataları ifşa etti.
4
"Yemek tabaklarımı, coğrafi olarak çok rahatsız edici olan yeni Primark havlumla kuruladım" dedi. "Şuna bir bak. Big Ben, hiçbir şeye bağlı değil ve London Eye Thames Nehri'nin yanlış tarafında." Diğer hataları belirterek, şöyle devam etti: "St Paul ve Gherkin, Tower Bridge'in yanlış tarafında."
5
"Sadece coğrafi hatalar değil, yazım ve noktalamalara da bir makyaj yapılması gerekiyor. Marka yanlışlıkla Westminster'i, Westminister olarak yazdı ve St Paul's deki kesme işaretini unuttu.
6
"Baksanıza taksiler, otobüsler birazdan hepsi Thames Nehri'ne uçacak ve belki de kuğulara çarpacaklar!"
7
Primark, havluyu satıştan çekti!
Primark, havluyu satıştan çekti!
Primark bu olaydan sonra 2,50 sterlinlik paket halinde satılan tüm mutfak havlularını satıştan çekip müşterilere geri ödeme teklif etti. Primark sözcüsü şunları söyledi: "Ürünlerimizden birinde bir yazım hatası tespit ettik, satıştan kaldıracağız. Ürünü satın alan müşteriler ürünleri iade edebilir. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz."

Son Dakika Dünyaca ünlü mağazada skandal hata! Hemen satıştan kaldırdılar - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (1)
500
Advertisement