Trans birey olduğunu itiraf etmişti, dünyaca ünlü markanın yüzü oldu! - Son Dakika

Trans birey olduğunu itiraf etmişti, dünyaca ünlü markanın yüzü oldu!

5 ay önce

Dünyaca ünlü Fransız moda evi Chanel, trans birey Teddy Quinlivan ile anlaştı.

1
Ekibine kattığı trans bireyden sonra dünya çapında farkındalık yaratan Victoria'S Secret, Fransız moda evi Chanel'e de örnek oldu!
2
Fransız moda evi Chanel de bir trans model seçiminde bulundu. Firma ünlü trans model Teddy Quinlivan'ı reklam yüzü yaptı.
3
Quinlivan, Chanel'in yeni yüzü seçilmesini, özellikle kendini transgender olarak tanımlayanlar başta olmak üzere LGBT+ hareketi için "Hayatta olmak için mükemmel bir zaman" dedi.
4
Chanel, Quinlivan'ı yeni yüzü olarak ilan etmesinin ardından sosyal medya hesaplarında olumlu tepkiler de aldı.
5
2017 yılında trans olduğunu itiraf etmişti!
2017 yılında trans olduğunu itiraf etmişti!
Daha önce Chanel'in yanı sıra Gucci, Chloé ve Louis Vuitton gibi moda devlerinin defilelerinde boy gösteren 25 yaşındaki model, trans olduğunu 2017'de açıklamıştı.
6
Quinlivan duygularını, "Dünya seni tekmeleyecek, sana tükürecek ve sana değersiz olduğunu söyleyecek. Ayağa kalkma ve itme gücüne sahip olmak, savaşmaya devam etmek senin işin, çünkü eğer vazgeçersen, zafer gözyaşlarının tadını asla bilemezsin. Bu hayali gerçeğe dönüştüren herkese teşekkürler" ifadelerini kullanmıştı.
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 30.08.2019 02:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş Ölümcül aşk üçgeni! Okul müdiresi eski aşkının eşini 6 yerinden bıçaklattı Karma Astrolog Aysun Köşker Koç'tan, 20-26 Ocak haftalık burç yorumları

Son Dakika Haberleri