Trans birey olduğunu itiraf etmişti, dünyaca ünlü markanın yüzü oldu! - Son Dakika

Trans birey olduğunu itiraf etmişti, dünyaca ünlü markanın yüzü oldu!

30.08.2019 14:31

Dünyaca ünlü Fransız moda evi Chanel, trans birey Teddy Quinlivan ile anlaştı.

1
Ekibine kattığı trans bireyden sonra dünya çapında farkındalık yaratan Victoria'S Secret, Fransız moda evi Chanel'e de örnek oldu!
2
Fransız moda evi Chanel de bir trans model seçiminde bulundu. Firma ünlü trans model Teddy Quinlivan'ı reklam yüzü yaptı.
3
Quinlivan, Chanel'in yeni yüzü seçilmesini, özellikle kendini transgender olarak tanımlayanlar başta olmak üzere LGBT+ hareketi için "Hayatta olmak için mükemmel bir zaman" dedi.
4
Chanel, Quinlivan'ı yeni yüzü olarak ilan etmesinin ardından sosyal medya hesaplarında olumlu tepkiler de aldı.
5
2017 yılında trans olduğunu itiraf etmişti!
2017 yılında trans olduğunu itiraf etmişti!
Daha önce Chanel'in yanı sıra Gucci, Chloé ve Louis Vuitton gibi moda devlerinin defilelerinde boy gösteren 25 yaşındaki model, trans olduğunu 2017'de açıklamıştı.
6
Quinlivan duygularını, "Dünya seni tekmeleyecek, sana tükürecek ve sana değersiz olduğunu söyleyecek. Ayağa kalkma ve itme gücüne sahip olmak, savaşmaya devam etmek senin işin, çünkü eğer vazgeçersen, zafer gözyaşlarının tadını asla bilemezsin. Bu hayali gerçeğe dönüştüren herkese teşekkürler" ifadelerini kullanmıştı.
7
8
9

YORUMLAR (5)
  • hıghlander: Olamaz ya..artık bu trans meselelerinden,normal avratlara da ağız tadı ile bakamayacak hale geldi millet..insan korkuyor yahu...yasaklansın trans operasyon cerrahisi..! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • xy: neden kızkanım :) 53 yaşinda ev hanımım ;yabanciyim ve eski millitakım sporcuyum ..benim için sağlikli yaşam daha önemli ...deri kemikli bir genç kız değil .... kasli ve fit bence daha güzel ... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Trans birey olduğunu itiraf etmişti, dünyaca ünlü markanın yüzü oldu! - Son Dakika


Advertisement