Dünyaca Ünlü Model Bella Hadid Evinin Penceresinde Fena Yakalandı - Son Dakika

Dünyaca Ünlü Model Bella Hadid Evinin Penceresinde Fena Yakalandı

13.06.2017 11:03

Yeni bir aşk mı doğuyor? Dünyaca ünlü güzel model Bella Hadid, New York'taki dairesinde model Jordan Barrett ile takılırken yakalandı!

1
Bella Hadid'in The Weeknd'den ayrılmasının üstünden 7 ay geçti ve 20 yaşındaki güzel Avustralyalı model Jordan Barrett ile yoluna devam ediyor.

2
Ateşli yıldız, meşhur ‘kötü çocuk'la birlikte New York'taki dairesinde takılırken pencereden görüldü. Sadece beyaz bir askılı bluz ve siyah çamaşır giymiş olan 20 yaşındaki Bella oldukça ‘flörtöz' görünüyordu!

3
Çektiği fotoğrafları Jordan'a gösteren Bella daha sonra koltukta oturan tişörtsüz modelin yanına sokuldu.

4
Telefonu pencereye koyup daha rahat bir şekilde fotoğraf çekmeye başladı.

5
Bella Jordan'ın yüzünü sevecen bir şekilde okşarken, Jordan'ın güldüğü görülüyordu. İkili daha sonra fotoğraf çekme serüvenini balkona taşıdı ve burada da poz vermeye devam ettiler. .

6
Üzerine tişört giyen Jordan, gülümseyen güzele iyice sokularak poz verdi. Birkaç saat sonra çiçeği burnunda çiftimiz bir partiye birlikte katıldı. Partide de oldukça yakın oldukları görüldü.

7
Hatta Jordan ikisinin birlikte olduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafta Bella sadece beyaz bir bikini giyiyordu ve güneş gözlüğü vardı. Jordan ise sadece dar bir pantolon giymişti.

8
9
10
11
12
13

Son Dakika Dünyaca Ünlü Model Bella Hadid Evinin Penceresinde Fena Yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti Usta oyuncu Ekrem Gökkaya hayatını kaybetti