Dünyaca Ünlü Model Bella Hadid Evinin Penceresinde Fena Yakalandı - Son Dakika

Dünyaca Ünlü Model Bella Hadid Evinin Penceresinde Fena Yakalandı

3 yıl önce

Yeni bir aşk mı doğuyor? Dünyaca ünlü güzel model Bella Hadid, New York'taki dairesinde model Jordan Barrett ile takılırken yakalandı!

1
Bella Hadid'in The Weeknd'den ayrılmasının üstünden 7 ay geçti ve 20 yaşındaki güzel Avustralyalı model Jordan Barrett ile yoluna devam ediyor.

2
Ateşli yıldız, meşhur ‘kötü çocuk'la birlikte New York'taki dairesinde takılırken pencereden görüldü. Sadece beyaz bir askılı bluz ve siyah çamaşır giymiş olan 20 yaşındaki Bella oldukça ‘flörtöz' görünüyordu!

3
Çektiği fotoğrafları Jordan'a gösteren Bella daha sonra koltukta oturan tişörtsüz modelin yanına sokuldu.

4
Telefonu pencereye koyup daha rahat bir şekilde fotoğraf çekmeye başladı.

5
Bella Jordan'ın yüzünü sevecen bir şekilde okşarken, Jordan'ın güldüğü görülüyordu. İkili daha sonra fotoğraf çekme serüvenini balkona taşıdı ve burada da poz vermeye devam ettiler. .

6
Üzerine tişört giyen Jordan, gülümseyen güzele iyice sokularak poz verdi. Birkaç saat sonra çiçeği burnunda çiftimiz bir partiye birlikte katıldı. Partide de oldukça yakın oldukları görüldü.

7
Hatta Jordan ikisinin birlikte olduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafta Bella sadece beyaz bir bikini giyiyordu ve güneş gözlüğü vardı. Jordan ise sadece dar bir pantolon giymişti.

8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 13.06.2017 11:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri