Dünyaca ünlü model Gigi Hadid 20 haftalık hamile - Son Dakika

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid 20 haftalık hamile

29.04.2020 09:22

One Direction'ın eski solisti Zayn Malik ile aşk yaşayan Victoria Secret'ın ünlü mankenlerinden 25 yaşındaki Gigi Hadid'in, 20 haftalık hamile olduğu öğrenildi.

1
Dünyanın en çok kazanan modelleri arasında gösterilen Gigi Hadid ile yıllardır bir dargın bir barışık ilişki sürdürdüğü dünayca ünlü şarkıcı Zayn Malik dördüncü kez barışmalarının ardında mutluluğu tam anlamıyla yakaladı. Ünlü çiftin bebek beklediği iddia edildi.
2
Bir dönem ilişkilerini noktalayan ve sonrasında yeniden barışan çiftin bebekleri olacak. Gigi Hadid tam 20 haftalık hamile.
3
Çifte yakın bir kaynak, ET'ye verdiği röportajda "Gigi bir süre sırrı yalnızca ailesiyle ve arkadaşlarıyla paylaştı. Çift ve aileleri çok memnun" ifadelerini kullandı.
4
Ünlü model, beraber çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlamış ve şu notu düşmüştü.
5
"Benim için bugünü özel hale getiren, tüm dünyadan sevgilerini hissettiğim karantina ailemle en güzel 25'inci yaş günü kutlaması. Bu zamanlar gelecekte beraberlik için bizi daha da minnettar hale getirecek. Herkese doğum günü mesajları için teşekkürler. 25'inci yaş günümü asla unutmayacağım."

6
7
8
9
10
11
Şarkıcı Zayn Malik ile büyük bir aşk yaşayan dünyaca ünlü model Gigi Hadid 23 Nisan'da 25 yaşına bastı.
12
Koronavirüs nedeniyle evden çıkmayan Hadid, doğumgününü kardeşi Bella Hadid ve sevgilisi Zayn Malik'le birlikte kutlamıştı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Dünyaca ünlü model Gigi Hadid 20 haftalık hamile - Son Dakika


Advertisement