Dünyaca ünlü oyuncu Cameron Diaz, 47 yaşında anne oldu - Son Dakika

Dünyaca ünlü oyuncu Cameron Diaz, 47 yaşında anne oldu

16 gün önce

Dünyaca ünlü oyuncu Cameron Diaz, 47 yaşında anne olmanın mutluluğunu yaşadı. Yıldız oyuncu, kızı sosyal medya hesabından kız çocuklarının dünyaya geldiğini duyurdu.

1
Hollywood'un sarışın güzellerinden olan ve birçok filmde başrol oynayan Cameron Diaz, sosyal medya hesabından hayranlarına sürpriz bir duyuruda bulundu.
2
2015'te evlenen Cameron Diaz ile müzisyen Benji Madden, kız çocuklarının dünyaya geldiği müjdesini verdi.
3
Uzun süredir kamera karşına geçmeyen ve özel hayatını basından köşe bucak saklayan 47 yaşındaki oyuncu ve müzisyen eşi, geçtiğimiz cuma günü dünyaya gelen kızlarına Raddix adını verdiklerini belirtti.
4
40'lı yaşların sonunda anne olmanın mutluluğunu yaşayan ABD'li aktris, Raddix'in fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmayacaklarını ve bu konuda daha fazla açıklama yapmayacaklarını belirtti.
5
Diaz, kendisinin ve kocası Benji Madden'ın aile hayatlarının gizliliğine önem verdiğini ve bunu korumaya kararlı olduklarını vurguladı.
6
Cameron Diaz, 2014 yılında bir dergiye verdiği röportajda, anne olmak için çok da heves olmadığını söylemişti.
7
Görünüşe göre ünlü oyuncunun evlendikten sonra fikri değişmiş.

Haber Yayın Tarihi: 04.01.2020 02:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın fenomen yarışmacısı Paige Turley, kırbaçla kucak dansı yaptı! Sevgilisini öldüren Hintli genç cinayeti canlı yayında itiraf etti Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, estetikle bambaşka birine dönüştü! Son hali şoke etti Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu!

Son Dakika Haberleri