Dünyaca ünlü rapçi içinde insan kanı olan spor ayakkabı tasarladı, yer yerinden oynadı - Son Dakika

Dünyaca ünlü rapçi içinde insan kanı olan spor ayakkabı tasarladı, yer yerinden oynadı

29.03.2021 16:00

Rapçi Lil Nas X, MSCHF isimli bir sanat kolektifi ile birlikte, üzerinde bir damla insan kanı olan Satan Shoes (Şeytan Ayakkabılar) isimli spor ayakkabılar çıkardı. Gerçek insan kanı barındıran ayakkabılar sosyal medya üzerinde tepki çekmeye devam ederken, Güney Dakota Valisi de rapçiye savaş açtı.

1
Haber Global'de yer alan habere göre, rapçi Lil Nas X ve MSCHF isimli kolektifin ortak tasarımı spor ayakkabılar, Nike'ın bir modeli üzerine tasarlandı. Nike, herhangi bir bağlantısının olmadığını açıkladırken, kırmızı ve siyah renkli ayakkabıların üzerinde kırmızı boya ve bir damla insan kanı olduğu belirtildi.
2
MSCHF sözcüsü, ayakkabılardaki kanın sanat kolektifinin üyeleri tarafından verildiğini açıklayarak, "Sanat için fedakarlık yapmayı seviyoruz" dedi.

3
MSCHF de ayakkabılarda Nike'ın herhangi bir işbirliği olmadığını doğruladı. 666 çift üretilen spor ayakkabılar 1018 dolardan satışa çıktı. İçinde İncil'den bir ayet ve ayakkabının tabanındaki bir hava kabarcığının içine yerleştirilmiş "bir damla insan kanı" içeriyor .
4
TEPKİ YAĞIYOR
TEPKİ YAĞIYOR
"Şeytan Ayakkabıları" olarak piyasaya çıkan modeller kısa süre içinde sosyal medyada tepki çekti. Rapçi Lil Nas X, YouTube hesabından "Lil Nas X Şeytan Ayakkabı İçin Özür Diliyor" başlıklı bir video paylaştı. Özürle başlayan video saniyeler içinde rapçinin yeni klibi Montero'ya geçti. Klipte, rapçi Lil Nas X'in bir şeytan figürüyle dans ettiği görüldü.
5
VALİ İLE RAPÇİ ARASINDA SÖZ DÜELLOSU BAŞLADI
VALİ İLE RAPÇİ ARASINDA SÖZ DÜELLOSU BAŞLADI
Spor ayakkabılarla ilgili tartışmalara benzin döken açıklamalar ise, Güney Dakota Cumhuriyetçi Vali Kristi Noem'den geldi. Rapçiye savaş açan Noem, İncil'den yaptığı alıntılarla Twitter hesabından paylaşımlar yaptı.
6
"Çocuklarımıza bu ürünün yalnızca iyi olduğu değil, aynı zamanda özel olduğu da söyleniyor. Fakat neyin özel olduğunu biliyor musunuz? Tanrı'nın bağışladığı ruh... Ulusumuzun ruhları için savaş halindeyiz, sert şekilde ve akıllıca savaşmalıyız. Kazanmak zorundayız" ifadelerini kullanan Noem'e rapçi Lil Nas X'ten yanıt gecikmedi. Valinin paylaşımını alıntılayarak, "Siz hükümetsiniz ve burada salak bir ayakkabı hakkında Tweet'ler atıyorsunuz, işinizi yapın" yanıtı verdi.
7
Twitter savaşları büyümeye devam etti ve Vali Noem yine İncil'den bir ayetle yanıt verdi: "Tüm dünyayı kazanmasına rağmen, ruhunu kaybetmesinin ne faysası olacak?" Rapçi bu kez son şarkısı Montero'dan yaptığı alıntıyla Vali'yi cevapladı: "Ben gezinirken sen bir çocuğu ağzından vur"
8
9

Son Dakika Dünyaca ünlü rapçi içinde insan kanı olan spor ayakkabı tasarladı, yer yerinden oynadı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (13)
  • Nas: Kendince iyi bir şey tasarlamış sanıyor insan kılığındaki yaratık, seviyesiz, insana bu kadar kolay fırsatlar verilirse yaptıkları insanı oyalamaktan Allah'tan uzaklaştırmaktan başka bir şey değil ama ilgi görüyor gelir sağlıyor. Cevap Yaz 13 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi