Dünyaca ünlü rapçi Nicki Minaj, hamile olduğunu paylaştığı fotoğraflarla duyurdu - Son Dakika

Dünyaca ünlü rapçi Nicki Minaj, hamile olduğunu paylaştığı fotoğraflarla duyurdu

21.07.2020 09:20

Dünyaca ünlü rap şarkıcısı Nicki Minaj, sosyal medya hesabından hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. 37 yaşındaki yıldız, Instagram'ından hamile olduğunu paylaştığı fotoğraflarla duyurdu. Şarkıcının hamilelik haberi hayranlarını mutlu etti.

1
New Trinidad doğumlu Amerikalı rap şarkıcısı Nicki Minaj, Instagram hesabından hamile olduğunu paylaştığı fotoğraflarla hayranlarına duyurdu. Nicki Minaj fotoğraflardan birinin altında "hamile" notunuz yazdı.

2
Şarkıcı ayrıca bir paylaşımında, "Aşk. Evlilik. Bebek Arabası. Heyecan ve şükranla doluyum. Tüm iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler." ifadesini kullandı.
3
Nicki Minaj, geçen yıl eski arkadaşı Kenneth Petty ile evlenmişti. Mixtape çalışmalarıyla 2007-2009 yıllarında üne kavuşan Minaj'ın ilk albümü "Pink Friday", ABD Billboard 200 listesinde zirveye oturmuştu.
4
Nicki Minaj, The New York Times gazetesinin "tüm zamanların en etkili kadın rapçisi" olarak gösterilmiş, ikinci albümü "Pink Friday: Roman Reloaded", dünya genelinde 1,5 milyondan fazla satmıştı.
5
"Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor" filminde ses sanatçılığı yapan Minaj, "Öteki Kadın" ve "Berber Dükkanı 3" filmlerinde de rol almıştı.
6
7
8
9
10

Son Dakika Dünyaca ünlü rapçi Nicki Minaj, hamile olduğunu paylaştığı fotoğraflarla duyurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)
500
Advertisement