Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı - Son Dakika

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı

25.02.2021 15:24

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, 55 milyon takipçili Instagram hesabından Yıldız Tilbe ile yan yana getirildiği Photoshoplu bir fotoğrafını paylaştı. Snoop Dogg'un bu paylaşımı Türk hayranlarını heyecanlandırdı.

1
Grammy Ödülü'ne aday gösterilmiş Amerikalı rap müzik sanatçısı Snoop Dogg, Yıldız Tilbe ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

2
Dünyaca ünlü rapçi, 55 milyon takipçisi olan hesabından yaptığı paylaşım ile Türk takipçilerini heyecanlandırdı.

3
Snoop Dogg'un hikayesini gören Türk takipçiler, sosyal medyada gündem oluşturdu.
4
İkilinin fotoğrafını yan yana gören takipçiler, "Snoop Dogg'un kariyerindeki zirvesi budur, Daha iyi ikili görmedik" gibi yorumlarda bulundu.
5
Calvin Cordozar Broadus, bilinen sahne adıyla Snoop Dogg Grammy Ödülü'ne aday gösterilmiş Amerikalı rap müzik sanatçısı, albüm yapımcısı ve oyuncu. Snoop Dogg, Batı Yakası hip-hop müziği icra eden bir MC ve Dr. Dre'nin keşfettiği isimlerden biri olarak tanınmakta.
6
TAKLİDİNİ YAPANLARI KINADI
TAKLİDİNİ YAPANLARI KINADI
Dansları, tarzı ve konuşmasıyla farklı kişiliğini ortaya kıyan Yıldız Tilbe, geçtiğimiz gün ağzını yayarak kendisinin taklidini yapan kişileri kınamıştı.
7
'ALLAH ONLARIN AĞIZLARINI AÇSIN'
 ALLAH ONLARIN AĞIZLARINI AÇSIN
Tilbe, Tiktok'taki hesabında, taklidini yapan insanlara, "Allah onların ağızlarını açsın ve bildiği gibi bıraksın" dedi.

8
'TAKLİDİMİ YAPANLARI KINIYORUM'
TAKLİDİMİ YAPANLARI KINIYORUM
Ünlü şarkıcı Tilbe sözlerini, "Çocukken yüzümün sağ tarafı yandı. Bir deformasyon oldu. Taklidimi yapanları kınıyorum" şeklinde noktaladı.

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı - Son Dakika


Advertisement