Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry karnı burnunda mayo giyip denize koştu - Son Dakika

Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry karnı burnunda mayo giyip denize koştu

Hamile olan Ameirkalı şarkıcı Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom ile memleketi Santa Barbara'da plaja giderken mayo ile objektiflere yakalandı.

1
Orlando Bloom ile birlikteliğinden ilk çocuğunu bekleyen Katy Perry, mayosunu giyip kendini plaja attı.
2
Katy ve nişanlısına babası Keith Hudson, diğer aile üyeleri ve arkadaşları eşlik etti.

3
Perry, klasik bir mayo giyerken bir kolunun altında köpeğini alırken diğer kolunun altına plaj çantasını sıkıştırdı.
4
Katty'nin 43 yaşındaki nişanlısı Orlando, ise üstsüz bir şekilde görüntülendi. Orlando ve Katy'nni babası plaj eşyalarını birbirlerine yardımcı olarak taşıdılar.

5
2016 yılının Mart ayından bu yana birlikte olan çift, kısa süre önce ilk bebeklerini beklediklerini açıklamışlardı.
6
Daha önce kendisi ve bebeğini Kovid-19'a karşı korumaya çalışan Perry'nin bu defa maske kullanmaması dikkatlerden kaçmadı.
7
Ünlü şarkıcı evde karantina sürecinde hızlı bir şekilde, nişanlısının çocuklarının yardımı ile anne olmaya çalıştığını öğrendiğini ve bu konuda gerekli tüm çalışmaları evde yaptığını söyledi.
8
9
Perry, neden hamile olduğunu Never Worn White şarkısının klibi ile açıkladığı sorusuna, kendisi ile beraber büyüyen hayranlarına hayatındaki en büyük haberi, müzik aracılığı ile vermeyi tercih ettiğini bundan daha iyi bir yolun olamayacağını ve bunun doğru bir şey olduğunu söyledi.
10
11

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

7 aylık hamile şarkıcı Katy Perry'nin sağ ayağındaki detay şaşkına çevirdi Herkes kendi memleketinde yaşasaydı illerin nüfusu nasıl olurdu? İstanbul'daki sonuç şaşırttı Futbolcu Patrich Schick'in kız kardeşi reklam için soyundu! Yarı çıplak pozu takipçilerini büyüledi Amanoslar'ın sonsuz ateşi! Yüzyıllardır yanan kayalar turizme kazandırılacak 'Canlı yayında bilerek göğüslerimi açtım' diyen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden cesur paylaşım