Dünyaca ünlü şirketle iş görüşmesine gidecekti! Müstakbel patronunun mesajıyla neye uğradığını şaşırdı - Son Dakika

Dünyaca ünlü şirketle iş görüşmesine gidecekti! Müstakbel patronunun mesajıyla neye uğradığını şaşırdı

23.11.2019 09:15

İngiltere'de yaşayan 22 yaşındaki Amanda Mulligan, iş görüşmesinde kendisine atılan taciz mesajlarını sosyal medyada yayınlayıp müstakbel patronunu ifşa etti.

1
22 yaşındaki genç kadın, Londra'nın en prestijli yapım stüdyolarından biriyle iş görüşmesi yaptı.
2
Heyecan ve mutluluktan havalara uçmuştu ki iş görüşmesi için akşam yemeğini bile kabul etmişti.

Taa ki müstakbel patronunun kendisine WhatsApp üzerinden gönderdiği utanç verici mesajlarını görene kadar...

3
Amanda Mulligan'ın başvurduğu şirket, dünyaca ünlü markalarla işbirliği yapan Londra'nın en afilli yaratıcı yapım stüdyolarından biriydi.
4
Patron Coles, Mulligan'ın sosyal medya paylaşımının ardından özür diledi, İngiliz basınına yaptığı açıklamada özüründen söz etti.
5
Bir sonraki mesajda ise Coles, genç kadının kendisinin gölgesi gibi olması gerektiğini söyledi, "Benimle birlikte müşteriyle yemeğe gelsen ne giyerdin, görmem lazım" dedi.
6
Bunun üzerine Amanda Mulligan, "Bu soru biraz kafamı karıştırdı. Yarın ne giyeceğimin bu pozisyonla ilgili yeterliliğimi etkilediğini sanmıyorum" yanıtını verdi.
7
Coles, "süper ateşli" olarak tanımladığı Amanda Mulligan'a iş görüşmesinde nasıl giyinmesi konusunda ayrıntılı bilgi vermeye başladı.
8
Söz konusu mesajlaşmalar İngiliz basınında haberleştirildi, bazı okuyucular habere yaptıkları yorumda Amanda Mulligan'a hakaretler yağdırdı. Genç kadın bu kez haberleri ve yorumları Twitter hesabından paylaştı, şoka uğradığını belirterek bazı ifadelerin iftira olduğunu söyledi.
9
Görüşme yapacağı isim, We Sprinkle adlı şirketin yaratıcı direktörü Lee Coles'tu.
10
Öfkelenen Amanda, Chanel, Rimmel, Bacardi ve Innocent smoothies gibi markalarla çalışan yapım stüdyosu We Sprinkle'ı suçladı. Kendisine gelen mesajları bir bir ifşa etti.
11
İş görüşmesi için akşam yemeğini kabul eden Amanda, telefonuna gelen bu ürpertici WhatsApp mesajlarından sonra randevuya gitmekten vazgeçti.

Son Dakika Dünyaca ünlü şirketle iş görüşmesine gidecekti! Müstakbel patronunun mesajıyla neye uğradığını şaşırdı - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı Sahilde yürüyüş yaparken başına talih kuşu kondu! Bulduğu cisim ona 2 milyon kazandıracak Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar