Son Dakika Haberleri: Game Of Thrones Yıldızından Olay Yaratan İtiraf: Onunla Sevişmediğim İçin Kariyerim Yıkıldı

Game Of Thrones Yıldızından Olay Yaratan İtiraf: Onunla Sevişmediğim İçin Kariyerim Yıkıldı

2 ay önce

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Cersei karakteriyle büyük beğeni toplayan Lena Headey, İngiliz basınına yaptığı itirafla magazin gündemine bomba gibi düştü. Lena Headey, ünlü yapımcı Harvey Weinstein'ın sevişme talebini reddettiği için Weinstein'ın şirketinden 10 yıl boyunca iş alamadığını itiraf etti.

1
Ünlü oyuncu Lena Headey, İngiliz gazetesi Sunday Times'a, kariyer hayatında cinsel tacize maruz kaldığına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.
2
Headey, ünlü yapımcı Harvey Weinstein'ın, yaşamı boyunca onlarca kadına cinsel saldırıda bulunduğunu ve kendisininde cinsel tacize maruz kalan kadınlardan biri olduğunu söyledi.
3
Ünlü oyuncu, ''Benimle yatmak istedi fakat ben onu reddettim. Onunla ilişkiye girmeyi reddedince bir daha onun şirketi Miramax'tan hiç teklif almadım.'' şeklindeki açıklamalarıyla magazin gündemine bomba gibi düştü.
4
5
6
''Sakın bunu kimseye söyleme!''
Sakın bunu kimseye söyleme!
Weinstein'in tacizlerini defalarca tekrarladığını söyleyen Headey, ''Bir keresinde otel odasına gitmiştim ve bana aşk hayatım hakkında sorular sormaya başladı. Daha sonra, 'Hadi odaya geçelim sana bir senaryo göstereceğim.' dedi. Ben de bunu reddedince, 'Sakın bunu kimseye söyleme' diye öfkeli bir şekilde beni uyardı'' diyerek yaşadığı tacize dair detay verdi.
7
8
9
10
11

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Game of Thrones'un Kızıl Güzeli, Sevgilisini Öpücüklere Boğdu! Babasının Ölüm Acısını Hafifletmek İçin, Günde 4 Saat Cinsel İçerikli Film İzlemeye Başladı Hamile Kadını Öldürtüp, Bebeğini Karnından Aldı! Avustralya'da Karaya Vuran Canlı Yürekleri Ağza Getirdi! Ata Demirer'in Bir de Kardeşini Görün! İkizi Gibi