Son Dakika Haberleri: Dünyaca Ünlü Yıldızlar, Cinsel İlişki Fantezilerini Paylaştı!

Dünyaca Ünlü Yıldızlar, Cinsel İlişki Fantezilerini Paylaştı!

2 ay önce

Dünyaca ünlü yıldızlar, cinsel ilişki fantezilerini açıkladı. Kimi ipek eşarpla yatağa bağlanmak istediğini itiraf etti, kimi Kit Harington ile birlikte olmayı hayal ettiğini söyledi. İşte, The Richest'dan derlenen 10 cesur itiraf...

1
Beyonce
Beyonce
Beyonce, bir röportajında halka açık alanlarda ilişkiye girmekten keyif aldığını itiraf etti. Dünyaca ünlü şarkıcının, Paris'teki Louvre or the Arc De Triomphe'de cinsel ilişkiye girmek gibi bir hayali olduğu ise duyanları şaşkına çevirdi.
2
Eva Longoria
Eva Longoria
Eva Longoria, cinsel ilişki sırasında kendisine hükmedilmesinden keyif aldığını belirterek, yatağa ipek eşarpla bağlanmanın vazgeçilmezleri arasında olduğunu söyledi.
3
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence, Game of Thrones'un erkek oyuncularından Jon Snow ve Jaime Lanister'la yatakta bir gece geçirmek istediğini itiraf etti.
4
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian, bir televizyon programında cinsel fantezilerine dair yöneltilen bir soruyu, "Kendimle seks yapma fikri benim fantezilerim arasında. Eğer bir erkek olarak yaşayabilseydim, kendimle seks yapma fırsatını asla kaçırmazdım. Çünkü benimle birlikte olmanın nasıl hissettirdiğini çok merak ediyorum.'''' sözleriyle yanıtlamıştı.
5
Rihanna
Rihanna
Rihanna da Eva longoria gibi yatak odasında itaati seven isimlerden... Üstelik Rihanna, kırbaçlanmayı ve yatağa bağlanmayı sevdiğini söyleyerek itiraf konusunda daha da ileri gitti.
6
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson, partneriyle arabanın arka koltuğunda ilişkiye girmekten keyif aldığı itirafını, henüz kariyerinin başlarındayken yapmıştı.
7
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton, Cosmopolitan ile yaptığı bir röportajında "Üniformalı bir erkekten daha çok sevdiğim hiçbir şey yok. Ateşli bir polis inanılmaz çekici geliyor. Özellikle mavi gözleri, güzel bir yüzü ve belirgin kasları varsa..." itirafında bulundu.
8
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie, cinsel anlamda esaretten yana olduğunu belirterek, ilişki sırasında zincir kullanmayı sevdiğini söyledi.
9
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston, Rihanna ve Eva Longoria'nın aksine yatakta hükmetmekten yana olduğunu itiraf ederek, yeni tekliflere açık olduğunu ekledi.
10
Cameron Diaz
Cameron Diaz
Cameron Diaz da, Eva Longoria ve Rihanna gibi yatak odasında itaatkar olmaktan yana. Cinsel yaklaşımlarını, ''ilkel'' ve ''hayvansal düzeyde'' sözleriyle tanımlayan Diaz, ilişki boyunca fiziksel temastan oldukça keyif aldığını belirtti.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Otel Müşterilerine Kahve Servis Eden Konyalı Şerife'ydi, Yeşilçam'ın Leydisi Oldu Dünyanın En Güçlü Ülkeleri Belli Oldu! Bakın Türkiye Kaçıncı Sırada Türkiye Maçında Tüm Gözler Ondaydı! Bakın Kim Çıktı? Kahvaltıda Sürekli Tüketiyorsanız, Sağlığınız Tehlikede! Multi Milyarder Şeyhin, Araç Koleksiyonu Ağızları Açık Bırakıyor!