Dünyada Bir Benzeri Yok Gibi! Hamileyken Hamile Kaldı - Son Dakika

Dünyada Bir Benzeri Yok Gibi! Hamileyken Hamile Kaldı

15.11.2016 09:19

1
2006'da polikistik over sendromu teşhisi konulan Kate Hill isimli kadın ve eşi Peter'ın tek istediği çocuk sahibi olmaktı. Hormon tedavisi gören Kate, 10 gün içinde 2 kez hamile kaldı. Süperfetasyon olarak adlandırılan hamileliğin benzerine dünyada sadece 10 kez rastlandı.

2
Dünyada sadece 10 kez rastlanan süperfetasyon, yani hamileyken hamile kalma durumu, Avustralya'da gerçekleşti. Kate, 10 gün arayla 2 kez hamile kaldı.

3
Daha ilginç olan ise çiftin sadece bir kez birlikte olmuş olması. Peter'ın spermi 10 gün canlı kalmış ve ikinci bir yumurtayı döllemişti. Başta ikiz bekleyen Kate, 3. bebeğe hazırlanıyordu ki ikizlerden birisini kaybetti.

4
Charlotte ve Olivia isimleri verilen bebekler, birlikte dünyaya geldi. Doğum, Avustralya'da Yılın Doğum Fotoğrafçısı seçilen Selena Rollason tarafından fotoğraflandı.

5
6
7
8
9
10

Son Dakika Dünyada Bir Benzeri Yok Gibi! Hamileyken Hamile Kaldı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden