Dünyanın Çocuk Güzellik Kraliçeleri - Son Dakika

Dünyanın Çocuk Güzellik Kraliçeleri

1
Amerika'da düzenlenen Dünya Çocuk Güzellik Yarışması'nda yaşları 3-7 arasında değişen çocuklar, güzellik kraliçesi olabilmek için birbiriyle yarışıyor.

2
Güzellik yarışmasına hazırlanan bir çocuk, ortalama 3 bin dolar para harcarken, anne ve babalar çocuklarının kraliçe seçilebilmesi için adeta kampa girerek çocuklarını aylarca yarışmaya hazırlıyor.

3
Amerika'da her yıl 5 bin çocuk, güzellik kraliçesi olabilmek için yarışıyor.

4
Güzellik yarışmalarında dereceye giren çocuklar, tv programlarında reality şov yıldızı olurken, kimi çocuklarda reklam yıldızı oluyor.

5
Güzellik yarışmasında kraliçe seçilerek tüm Amerika'da ve dünyada tanınan hale gelen çocuk kraliçe Eden Wood, kariyeri boyunca sadece kıyafetlerine 100 bin dolar harcadı.

6
Eden Wood, küçücük yaşına rağmen süslü giysiler giyiyor, estetik yaptırıyor, abartılı makyaj yapıyor, kuaföre gitmeden sokağa çıkmıyor, kısacası tıpkı bir yetişkin gibi davranıyor.

7
Minik Eden, kraliçe seçildikten sonra modellik yapmaya başladı. Sonrasında tv şovlarında yer aldı.

8
İşte Dünya Çocuk Güzellik Yarışması'na hazırlanan çocukların, kraliçe olabilmek için yaptıkları...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 19.04.2014 11:51

Son Dakika Dünyanın Çocuk Güzellik Kraliçeleri - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor