Son Dakika Haberleri: Dünyanın En Büyük Cinsel İlişki Partisini Planlıyor: Hedef 1000 Kişi!

Dünyanın En Büyük Cinsel İlişki Partisini Planlıyor: Hedef 1000 Kişi!

20 gün önce

Parti organizatörlüğü yapan ABD'li 29 yaşındaki Pearl Derriere, dünyanın en geniş katılıma sahip cinsel ilişki partisini planladığını açıkladı.

1
Hedefinde 1000 kişinin aynı anda cinsel ilişkiye girdiği bir parti olduğunu duyuran Pearl Derriere, kendisinin de grup ilişkiye açık olduğunu belirtti.
2
35 yaşındaki erkek arkadaşı Dan Patrick ve 30 yaşındaki kız arkadaşı Tomi Tailey ile birlikte yaşayan Derriere, daha önce Çin'de kırılan 500 kişilik rekorun üzerine çıkmaya kararlı olduğunu belirtiyor.
3
Pearl Derriere, henüz 21 yaşındayken 100 kişiyle cinsel ilişkiye girdiğini ve o zamandan beri de saymayı bıraktığını söylüyor.
4
Genç kadın "İnsanlar hayat tarzımın biraz açgözlü olduğunu düşünebilir ama esas olay bu değil. 100 kişiyi aştıktan sonra kaç kişiyle yattığımı saymayı bıraktım zaten. " diyerek kendisini ifade etti.
5
Dünyanın en geniş katılımlı cinsel ilişki partisi olması beklenen organizasyonun bazı kuralları da olacak.
6
Bu kuralların bazıları ise şöyle; dışarıdan arkadaş getirmek yasak, kondom kullanmak zorunlu ve cep telefonu kullanımı kesinlikle yasak.
7
Yeri ve zamanı tamamen gizli kalacak olan cinsel ilişki partisine Pearl Derreire de katılmayı düşünüyor. 2012 yılından beri organizasyon sektöründe çalışan genç kadın daha önce bir sigorta şirketinde çalışıyordu.
8
PEKİ POLİAMORİ NEDİR?
PEKİ POLİAMORİ NEDİR?
Pearl Derriere, kendisinin de poliamoriye açık olduğunu belirtmişti. Peki poliamori nedir? Poliamori, müdahil herkesin bilgi ve rızasıyla, aynı anda birden fazla duygusal ve/veya cinsel ilişkiye sahip olmayı kabul etmek, istemek veya uygulamaktır.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu Görüntü İstanbul'un Göbeğinde Çekildi! Molotof Kokteylleri, Taşlar Havada Uçuştu Tek Bir Şarkıyla Tüm Türkiye'nin Favorisi Oldu! Altın Kelebek'te Kim Hangi Ödülü Aldı? Güzel Oyuncu Altın Kelebek Ödül Töreninde Göğüs Dekoltesiyle Mest Etti Eşinin Cinsel İsteklerinden Bıkan Hemşirenin Akıl Almaz Oyunu! Uyku İlacıyla Öldürdü Fransa'da Sarı Yelekliler Protestosu Sürüyor!