Dünyanın En Büyük Cinsel İlişki Partisini Planlıyor: Hedef 1000 Kişi! - Son Dakika

Dünyanın En Büyük Cinsel İlişki Partisini Planlıyor: Hedef 1000 Kişi!

20.11.2018 12:08

Parti organizatörlüğü yapan ABD'li 29 yaşındaki Pearl Derriere, dünyanın en geniş katılıma sahip cinsel ilişki partisini planladığını açıkladı.

1
İşte 1000 kişilik cinsel ilişki partisinin detayları...
2
35 yaşındaki erkek arkadaşı Dan Patrick ve 30 yaşındaki kız arkadaşı Tomi Tailey ile birlikte yaşayan Derriere, daha önce Çin'de kırılan 500 kişilik rekorun üzerine çıkmaya kararlı olduğunu belirtiyor.
3
Pearl Derriere, henüz 21 yaşındayken 100 kişiyle cinsel ilişkiye girdiğini ve o zamandan beri de saymayı bıraktığını söylüyor.
4
Genç kadın "İnsanlar hayat tarzımın biraz açgözlü olduğunu düşünebilir ama esas olay bu değil. 100 kişiyi aştıktan sonra kaç kişiyle yattığımı saymayı bıraktım zaten. " diyerek kendisini ifade etti.
5
Dünyanın en geniş katılımlı cinsel ilişki partisi olması beklenen organizasyonun bazı kuralları da olacak.
6
Bu kuralların bazıları ise şöyle; dışarıdan arkadaş getirmek yasak, kondom kullanmak zorunlu ve cep telefonu kullanımı kesinlikle yasak.
7
Yeri ve zamanı tamamen gizli kalacak olan cinsel ilişki partisine Pearl Derreire de katılmayı düşünüyor. 2012 yılından beri organizasyon sektöründe çalışan genç kadın daha önce bir sigorta şirketinde çalışıyordu.
8
PEKİ POLYAMORİ NEDİR?
PEKİ POLYAMORİ NEDİR?
Pearl Derriere, kendisinin de poliamoriye açık olduğunu belirtmişti. Peki poliamori nedir? Poliamori, müdahil herkesin bilgi ve rızasıyla, aynı anda birden fazla duygusal ve/veya cinsel ilişkiye sahip olmayı kabul etmek, istemek veya uygulamaktır.

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dünyanın En Büyük Cinsel İlişki Partisini Planlıyor: Hedef 1000 Kişi! - Son Dakika


Advertisement