Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak için 15 operasyon geçirdi! - Son Dakika

Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak için 15 operasyon geçirdi!

23.09.2019 09:33

Bulgaristanlı 22 yaşındaki Andrea Emilova Ivanova, dünyanın en güzel dudaklarına sahip olmak için 15 kez operasyon geçirdi.

1
Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak isteyen 22 yaşındaki Andrea Emilova Ivanova şimdiye kadar 15 operasyon geçirdi.
2
Bulgaristan'da yaşayan Sofya Üniversitesi St. Kliment Ohridski'deki Alman Filoloji okuyan genç kadın, "Dudaklarımı öncekinden çok daha fazla seviyorum. Yeni dudaklarımla kendimi çok iyi hissediyorum çünkü böyle daha güzel olduğumu düşünüyorum. Kalın dudaklara sahip olmak ülkemde çok moda" diye konuştu.
3
Ivanova, ülkenin başkenti Sofya'daki neredeyse tüm estetik kliniklerini ziyaret ettiğini ve her çeşit dudak dolgusu operasyonunu yaptırdığını ekledi.
4
Operasyonların ardından Instagram hesabı açan Ivanova, sosyal medyada hızla popüler oldu; şu an 15 binden fazla takipçisi var.
5
22 yaşındaki kadın, "Dünyanın her yerinden pek çok kişiden iltifatlar alıyorum, dudaklarımdan kıyafetlerime kadar çok güzel yorumlar yapıyorlar. Evlilik teklifleri bile aldım."
6
"Pek çok negatif yorum da alıyorum ama bunlar hiç umurumda değil" diye konuştu.
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak için 15 operasyon geçirdi! - Son Dakika


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek