Son Dakika Haberleri: Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak için 15 operasyon geçirdi!

Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak için 15 operasyon geçirdi!

2 ay önce

Bulgaristanlı 22 yaşındaki Andrea Emilova Ivanova, dünyanın en güzel dudaklarına sahip olmak için 15 kez operasyon geçirdi.

1
Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak isteyen 22 yaşındaki Andrea Emilova Ivanova şimdiye kadar 15 operasyon geçirdi.
2
Bulgaristan'da yaşayan Sofya Üniversitesi St. Kliment Ohridski'deki Alman Filoloji okuyan genç kadın, "Dudaklarımı öncekinden çok daha fazla seviyorum. Yeni dudaklarımla kendimi çok iyi hissediyorum çünkü böyle daha güzel olduğumu düşünüyorum. Kalın dudaklara sahip olmak ülkemde çok moda" diye konuştu.
3
Ivanova, ülkenin başkenti Sofya'daki neredeyse tüm estetik kliniklerini ziyaret ettiğini ve her çeşit dudak dolgusu operasyonunu yaptırdığını ekledi.
4
Operasyonların ardından Instagram hesabı açan Ivanova, sosyal medyada hızla popüler oldu; şu an 15 binden fazla takipçisi var.
5
22 yaşındaki kadın, "Dünyanın her yerinden pek çok kişiden iltifatlar alıyorum, dudaklarımdan kıyafetlerime kadar çok güzel yorumlar yapıyorlar. Evlilik teklifleri bile aldım."
6
"Pek çok negatif yorum da alıyorum ama bunlar hiç umurumda değil" diye konuştu.
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 23.09.2019 09:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!