Dünyanın en çekici atleti Alica'nın paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı - Son Dakika

Dünyanın en çekici atleti Alica'nın paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı

27.06.2021 14:04

Alman atlet Alica Schmidt, son zamanlarda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündem oluyor. Birçok moda dergisi tarafından dünyanın en çekici atleti olarak gösterilen ve çeşitli teklifler alan Alica, duştan üstsüz paylaşım yaptı. Güzel atletin paylaşımı 2 milyona yakın takipçisini heyecanlandırdı.

1
Alman atlet Alica Schmidt, "Güzelliğimle ve fiziğimle değil, sporcu kariyerimle anılmak istiyorum" açıklaması yapmıştı. Ancak paylaşımları tam tersi.
2
Borussia Dortmund'da bir dönem fitness hocalığı da yapan Alman milli atlet Alica ?chmidt duştan paylaştığı poz ile hayranlarını terletti.

3
Genç atlet, geçtiğimiz aylarda bir sakatlık yaşamış ve Tokya Olimpiyatları'nda yarışma ihtimali zora girmişti.
4
Schmidt güzeli haberi Instagram'dan hayranlarına müjdeyi verdi ve sakatlığının iyileştiğini, Ağustos ayında Tokyo'da yapılacak olimpiyatlarda yarışma ihtimalinin doğduğunu söyledi.

5
Alman sporcu Alica ?chmidt, geçtiğimiz yıllarda Busted Coverage dergisi tarafından dünyanın yaşayan en güzel ve en seksi kadın atlet seçilmişti.
6
Avustralya menşeli Busted Coverage dergisinin kendisine bu seçimine ilişkin konuşan Schmidt, sporun her şeyden önce geldiğini söyleyerek, "Böyle bir unvanı neden aldığımı bilmiyorum. Benim için spor her şeyden önce gelir. Koşularıma konsantre olmak istiyorum" dedi.

7
"Instagram'da birbirinden güzel binlerce kız var ancak dikkat çekecek kadar çok hayranları yok. Atletizm benim için yalnızca rekabetçi bir spor, ünlü olma aracı değil" demişti.
8
9
10
11
12

Son Dakika Dünyanın en çekici atleti Alica'nın paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)
500
Advertisement