Dünyanın en güzel kızı seçilen Thylane Blondeau büyüdü! Genç modele bir de şimdi bakın - Son Dakika

Dünyanın en güzel kızı seçilen Thylane Blondeau büyüdü! Genç modele bir de şimdi bakın

6 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilen ve çocuk model olarak tanınan Thylane Blondeau, adeta serpildi. Geçtiğimiz aylarda 19 yaşına giren genç model deyim yerindeyse değişimiyle hayran bıraktı.

1
Çocuk model olarak tanınan ve daha sonra da moda sektöründe kendi markasını yaratan Thylane Blondeau, geçtiğimiz aylarda 19 yaşına girdi.

2
Şimdilerde pandemi nedeniyle Paris'teki evinden sık sık fotoğraf paylaşan model Thylane Blondeau, zaman içindeki değişimiyle hem şaşırttı hem de büyüledi.
3
Dergilere kapak olduğunda 6 yaşında olan Blondeau, 2007 yılında 'Dünyanın en güzel kızı' seçilmişti.
4
2018 yılında ise C Candler, tarafından 2018 yılının en güzel yüzü olarak seçilen Thylane Blondeau ikinci kez 'enlerin' ismi olmuştu.

5
Anne babası da tanınmış kişiler olan Thylane Moda tasarımcısı Veronika Loubry ve ünlü Fransız futbolcu Patrick Blondeau'nun kızı.
6
Küçük yaşta moda dünyasına adımını atan genç model L'Officiel, Vogue gibi pek çok ünlü dergiye kapak oldu.
7
Büyüdükçe güzelliğine güzellik katan Thylane kendi markasını kurarak genç yaşında girişimciliğini de konuşturdu.

8
Thylane Blondeau herkesin kendini evlerinde karantinaya aldığı bu dönemde sosyal medyayı daha aktif kullanarak hemen hemen her anını takipçileriyle paylaşıyor.
9
Thylane Blondeau'nun Instagram hesabında 3,5 milyon takipçisi bulunuyor.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ünlü YouTuber'ın acı sonu! Bebeğini kucağına alamadan öldü Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu Yetişkin film yıldızı Kendra Lust, James Rodriguez'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı: Umarım beğenmişsindir Üzerine sinek konan yemeği çöpe atın! Önce kusup sonra yiyorlar Bikinili dansıyla olay olan Merve, şimdi de sütyensiz paylaşımıyla yürek hoplattı