Dünyanın en güzel kızı seçilmişti, sevgilisiyle dudak dudağa görüntülendi! - Son Dakika

Dünyanın en güzel kızı seçilmişti, sevgilisiyle dudak dudağa görüntülendi!

08.09.2019 10:20

Küçük yaşlarda Vogue dergisine verdiği pozlarla büyük beğeni toplayan ve o dönem dünyanın en güzel kızı olarak gösterilen Thylane Blondeau, Los Angeles sokaklarında erkek arkadaşıyla öpüşürken görüntülendi.

1
Henüz 4 yaşındayken çıktığı defileyle milyonların beğenisini kazanan ve Vogue dergisine verdiği pozlarla olay olan Thylane Blondeau, o dönem dünyanın en güzel kızı olarak gösterilmişti.
2
Şimdilerde 18 yaşında olan Blondeau, geçtiğimiz Cuma günü, Los Angeles sokaklarında görüntülendi.
3
Sokak stiliyle dikkat çeken genç yıldız, erkek arkadaşı Milane Meritte ile dudak dudağa iken kameralara yakalandı.
4
Geçtiğimiz Ocak ayında Instagram'a geri dönen Blondeau, Fransız bir televizyon kanalında sunuculuk yapan Véronika Loubry ve futbolcu Patrick Blondeau'nun kızı.
5
Daha dört yaşındayken, Fransız tasarımcı Jean-Paul Gaultier'in pistinde yürüyen Thylane Blondeau, henüz çocuk yaşta dünyanın en güzel kızı unvanını almıştı.
6
Blondeau, kısa süre önce, 2018'in En Güzel Yüzü'nün seçileceği bir anketi birinci olarak bitirerek, yıllar önce kazandığı unvanını geri aldı.
7
8

Son Dakika Dünyanın en güzel kızı seçilmişti, sevgilisiyle dudak dudağa görüntülendi! - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar