Son Dakika Haberleri: Dünyanın en güzel kızı seçilmişti, sevgilisiyle dudak dudağa görüntülendi!

Dünyanın en güzel kızı seçilmişti, sevgilisiyle dudak dudağa görüntülendi!

2 ay önce

Küçük yaşlarda Vogue dergisine verdiği pozlarla büyük beğeni toplayan ve o dönem dünyanın en güzel kızı olarak gösterilen Thylane Blondeau, Los Angeles sokaklarında erkek arkadaşıyla öpüşürken görüntülendi.

1
Henüz 4 yaşındayken çıktığı defileyle milyonların beğenisini kazanan ve Vogue dergisine verdiği pozlarla olay olan Thylane Blondeau, o dönem dünyanın en güzel kızı olarak gösterilmişti.
2
Şimdilerde 18 yaşında olan Blondeau, geçtiğimiz Cuma günü, Los Angeles sokaklarında görüntülendi.
3
Sokak stiliyle dikkat çeken genç yıldız, erkek arkadaşı Milane Meritte ile dudak dudağa iken kameralara yakalandı.
4
Geçtiğimiz Ocak ayında Instagram'a geri dönen Blondeau, Fransız bir televizyon kanalında sunuculuk yapan Véronika Loubry ve futbolcu Patrick Blondeau'nun kızı.
5
Daha dört yaşındayken, Fransız tasarımcı Jean-Paul Gaultier'in pistinde yürüyen Thylane Blondeau, henüz çocuk yaşta dünyanın en güzel kızı unvanını almıştı.
6
Blondeau, kısa süre önce, 2018'in En Güzel Yüzü'nün seçileceği bir anketi birinci olarak bitirerek, yıllar önce kazandığı unvanını geri aldı.
7
8Haber Yayın Tarihi: 08.09.2019 10:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti