Son Dakika Haberleri: Dünyanın En İri Kalçasına Sahip Olmak İçin Ameliyat Olmaya Doymuyor!

Dünyanın En İri Kalçasına Sahip Olmak İçin Ameliyat Olmaya Doymuyor!

2 ay önce

Dünyanın en büyük kalçalarına sahip olmayı hangi kadın ister ki? Cevap: Natasha Crown. Genç kadın daha büyük kalçalar için durmadan yemek yiyor ve vücudundaki yağları kalçasına ekletiyor.

1
25 yaşındaki Sırp asıllı model Crown'ın tek arzusu dünyanın en iri kalçalı kadını olmaktı.
2
Bunun için bol bol yemek yedi ve gözünü bile kırpmadan bıçak altına yattı. Vücudunun diğer yerlerinden aldırdığı yağları kalçalarına yerleştirtti.
3
Genç kadın, bununla da yetinmedi. Brezilya kalçasına kavuşmak için tekrar ameliyat masasına yattı.
4
Ardından göğüslerini büyüttü. Dudaklarına, elmacık kemiklerine, çenesine dolgu yaptırdı.
5
Son dört yılda yaptırdığı bütün bu işlemlerin sonucunda eskiden hiç olmadığı kadar iri ve kıvrımlı bir görünüme kavuştu. Ama yine de görüntüsünden memnun değildi.
6
Devasa kalçalardan asla vazgeçmeyen Crown, E! kanalının çok izlenen programlarından biri olan Botched Doctors'a başvurdu. Programın iki doktoru Terrb Dubrow ve Paul Nassif'ten isteği ise "sarktığını" ileri sürdüğü göğüslerini toparlatmak. Bunun yanı sıra göğüs uçlarını da yeniden şekillendirmek.
7
Fakat Doktor Dubrow, Crown'un bu isteğini kabul etmedi. Ona daha küçük göğüsler yapmayı önerse de Crown bunu reddetti.
8
Crown, kalçası yüzünden sandalye ve yatak kırdığını belirterek "Bazen kalçamla insanları da kırdım" dese de hedefinden vazgeçmek niyetinde gözükmüyor gibi.
9
10
11
12
13

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kilolarıyla Başı Dertteydi, 64 Kilo Verdi Bambaşka Birine Dönüştü Tuvalete Giren Adam Gördüğü Manzara Karşısında Dondu Kaldı Eski Ahırı, Lüks Villaya Çevirdi! Görenlerin Ağzı Açık Kaldı Love Island'ın Ateşli Güzeli Sevgilisine Öpücük Verirken Dekoltesinin Azizliğine Uğradı Bir Kehanetin Peşine Düşen Hindistanlı Genç, Büyük Bir Risk Alarak Hayatının Aşkını Buldu!