Dünyanın En Kilolu Modeli Olmak İstiyordu, Bebeği İçin Diyet Yapıyor - Son Dakika

Dünyanın En Kilolu Modeli Olmak İstiyordu, Bebeği İçin Diyet Yapıyor

15.06.2017 15:53

27 yaşındaki Monica Riley. Obez modelin tek hedefi dünyanın en kilolu kadını olmak ve tamamen hareket edemez hale gelmekti ancak işler istediği gibi gitmedi.

1
Şimdilerde 310 kilonun üzerinde olan kadın İngiliz Daily Mail gazetesine “kraliçe” gibi hissetmek istediği için bu kararı aldığını açıkladı.

2
Erkek arkadaşı Sid ise onun bu hayali için ona destek oluyor ve ona ekstra yağlı ve kremalı içecekler hazırlayarak onları Monica'ya huniyle içiriyordu.

3
Monica bir gün boyunca; bir ekmek arası 6 sosis, 6 bisküvi, bir koca kase dolusu mısır gevreği, 4 tavuklu sandviç, 4 cheeseburger, büyük boy patates kızartması, 30 tavuk nugget yiyor ve 5 litreye yakın dondurma tüketiyordu.

4
“Önceleri dünyanın en kilolu kadını olup hareketsiz kalmak istiyordum. Ancak şimdi hamileyim. Bu bir uyarı işareti”

5
Daha önceden iki tane düşük yaparak çok zor zamanlar geçiren Monica, şimdi karnındaki bebeği için fit olmaya kararlı.

6
Monica şimdi bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmek ve onunla aktif bir hayat sürmek istiyor ve bu yüzden diyetine devam ediyor.

7

Son Dakika Dünyanın En Kilolu Modeli Olmak İstiyordu, Bebeği İçin Diyet Yapıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor