Dünyanın En Kötü Çalışanları - Son Dakika

Dünyanın En Kötü Çalışanları

21.02.2015 15:21

1
İngiltere'de bir kadın, çalıştığı bankadan çaldığı paraları estetik emaliyatıyla alışverişe harcadı.

2
Manken olma hayalleri kuran Rachael Claire Martin'in (24) çaldığı yaklaşık 140 bin lirayla silikon taktırdığı, dişlerini beyazlattırdığı ve yağlarını aldırdığı ortaya çıktı.

3
Dövmeleriyle dikkat çeken bir çocuk annesinin mahkeme salonunun girişinde soğukkanlı bir halde poz verip bunu Twitter hesabından paylaşması ise şok etkisi yarattı. Hesabına geçirdiği bütün parayı harcadığı anlaşılan kadın, hırsızlık suçlamalarını kabul etti.

4
En az İngiliz kadın kadar yaptıklarıyla mesleklerinin utancı haline gelen birçok çalışan var. Bu çalışanlar sadece kendilerini değil çoğu zaman şirketlerini de zor durumda bırakıyorlar.

5
İşten nasıl kaçtığı hakkında günlük tutan kadın: Sheraton otelinin genç çalışanı, Emmalee Bauer adlı çalışanın sürekli izinde olduğunu ve uyarılardan kaçmak için sürekli meşgul göründüğünü fark etti.

6
Şans eseri patronu bu kadının günlüğünü buldu. Daha sonra mahkemede hakim, kadının çalışmayı reddetmek ve bunu eğlenceye dönüştürmek suçundan işsizlik parası talebini reddetti.

7
İnternette satmak üzere 200.000 dolarlık bagaj eşyası çalan güvenlik memuru: New jersey'de Newark havaalanında Pythias Brown adlı güvenlik görevlisinin arka odalarda kontrolden geçmiş bagajlardan bir şeyler çaldığı iddia edildi.

8
Daha sonra bu eşyaları internette satmaya çalışırken yetkililer tarafından fark edildi. Polis çalınan eşyalardan 66 kamera, 31 laptop ve mücevher olduğunu tespit etti.

9
Canlı yayında porno siteleri gezerken yakalanan banka çalışanı: Avustralya'daki Macquarie Bankası'nın müdürü canlı yayında önemli bilgiler verirken arka tarafta bir çalışan uygunsuz fotoğraflara bakıyordu.

10
Üstelik hiçbir şey yokmuş gibi bir yandan da kendi iş arkadaşıyla sohbet ediyordu. Dünya çapında haber olan bu ilginç durum sonrası banka olayı incelemeye aldı ve teknoloji konusunda katı kurallar uygulanacağını açıkladı.

11
Patronunun Ferrarisini ödünç alıp kaza yapan çalışan: Patronunun Ferrarisini alan 23 yaşındaki kadın virajı alamayıp kaza yaptı ve 125 bin dolarlık maddi hasara sebep oldu.

12
Kadın yara almadan kurtuldu. Ancak patronun çok öfkeli olduğu belirtildi.

13
Öğrencilerine yanlışlıkla kendi seks kasedini veren öğretmen: Kaliforniya'da 5.sınıf öğrencileri, öğretmenleri Crystal Defanti'nin kendilerine sınıf hatıralarının olduğu bir cd verdi.

14
Ancak öğretmenin yanlışlıkla cd'nin içine eklediği seks videosunu da gördüklerinde büyük şok yaşadılar. Aileler ise öğretmenin iyi ve dürüst bir insan olduğunu söyledi.Yetkililer olayı incelemeye almış olsa da öğretmen işini kaybedecek gibi gözüküyor!

15
Görevi sırasında uykuya dalan kargo çalışanı 321 km uzakta uyandı: Bir Jetblue çalışanı kargo bölümünde uyuyakaldı ve yanlışlıkla kargolarla birlikte Boston'a inmek zorunda kaldı.' 21 yaşındaki Sydney Nurse, kargoları yükleme sırasında akıl almaz bir biçimde eşyaların arasında uykuya daldı ve 321 kilometre yol gitmek zorunda kaldı.

16
Boston'un Logan havaalanında kargo uçağının kapısını açan çalışanlar bavullarla birlikte adamın da düştüğünü görünce şoka girdi.

17
Otel görevlisi 1 günlük izin alabilmek için kendi kendini dövdü: İskoçya'da 23 yaşındaki otel çalışanı Steven Reid sadece bir gün çalışmak istemedi. Kendisine saldırdıklarını iddia etti. Patronunu ikna etmek için de yüzünü bir jiletle çizdi.

18
Ayrıca bir taş bulup kendine defalarca vurdu. Polis merkezine gidip ifade verdi. Ancak daha sonra ifadesinin yalan olduğu ortaya çıkınca polis memurunun boş yere vaktini almaktan 100 pound ceza ödedi!

19
Evde 2 aylık bebeği unutup giden bakıcı: Dallas'ta bir çocuk evinde çalışan bakıcı kadın içeride iki aylık kız bebeği unutup kapıyı kitleyip oradan ayrıldı. Onu almaya gelen annesi olayı fark edince polisi arad

20
İçeride mahsur kalan çocuğu ancak iki saat sonra polis gelmesiyle çıkarabildiler. Etraftaki tanıklar bunun bir iletişim problemi olduğunu söyledi.

21
Çekmecede 3400 ödenmemiş trafik cezasını saklayan iki trafik suçları bürosu çalışanı: Trafik suçları bürosundan baş komiser Bill Cartwright, iki çalışanının fazla sayıda trafik cezasını işleme koymadan çekmeceye atıp beklettiğini açıkladı.

22
Büro bu olayın tekrarlanmaması için bir tarama sistemi kurdu ve iki kadın çalışanı kovdu.

23
Sosyal paylaşım sitesine patronunu eklediğini unutup hakkında kötü sözler yazan çalışan: Fotoğrafta gördüğünüz kadın patronunu sosyal paylaşım sitesine ekledi. Ancak bunu unutması ona pahalıya mal oldu.

24
Genç kadının sosyal medyada yaptığı paylaşım ona işine mal oldu.

25
Bazı çalışanlar imkanları kötüye kullanırken bazıları daha fazla kazanmak için sınırları zorluyor. 27 yaşındaki Wasseem Akram Pakistan'da bir cep telefonu aksesuarı satıcısı. Ancak Akram'ın gündüz ile gece hayatı arasında dağlar kadar fark var.

26

Hava kararmaya başlayınca aynanın karşısına geçiyor, traş oluyor, rujunu sürüyor. Böylelikle akşamki hayatına “Rani” (kadın düğün dansçılarına Pakistan'da verilen isim) olarak devam ediyor.

27

Akram bunun nedenini; “Hayat çok zor, tek işte çalışarak ailemin geçimini sağlamak imkansız.

28

Düğünlerde ve özel partilerde dansçılık yapmak cep telefoncuda çalışmaktan çok daha fazla para kazanmamı sağlıyor” şeklinde açıklıyor.

29

Pakistan'da farklı cinsel kimliklerin aleni bir şekilde toplum içinde "yaşaması" neredeyse imkansız.

30
Farklı cinsel kimlikleri kendilerine adeta bir tehdit olarak gören aşırı dinciler, onlara ölüme varan saldırılar düzenlemekten çekinmiyor. Bu tarz bir yaşam sürenler de bu yüzden kendilerini saklamak zorunda.

31

Kimileri ailelerinden korkularından köylerini terk edip şehirlere göç ediyor ve burada da ikili bir yaşam sürüyor.

32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53

Son Dakika Dünyanın En Kötü Çalışanları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement