Son Dakika Haberleri: Dünyanın En Pis Oteli

Dünyanın En Pis Oteli

8 yıl önce

1
Hotele ilk gidildiğinde reklamlarda gördüğünüz fotoğraflardan çok farklı bir manzarayla karşılaşırsınız. Fotoğraflarındaki muhteşem manzaralar herkesi güzel bir tatil için heveslendirse de sonuç bazen hayal kırıklığıdır.
2
Ancak şimdi göreceğiniz otel “dünyanın en pis oteli” ilan edilse de reklamlarındaki dürüstlüğü sayesinde dolup taşıyor.
3
Hollanda'nın Amsterdam şehrindeki Hans Brinker otelin geceliği 22,50 dolar.
4
İnternet sitesinde yayınladıkları ilanlarında "Daha kötüsü olamaz", "Daha kötü olmak için elimizden geleni yapıyoruz" sloganıyla dikkat çekiyor.
5
Hatta Otelin internet sitesinde de bir müşterinin otele gelmeden önceki ve otelden çıkarken ki halini tasvir eden fotoğraflar gösteriliyor.
6
Otelin odalarını pislik götürüyor, otelde sıcak su yok.
7
Müşterilerden kurulanmak için havlu yerine perdeleri kullanmaları isteniyor.
8
Ayrıca otelin reklamlarında şu ifadelere yer alıyor: Hans Brinker Ekonomik Oteli'nde kalmak isteyenler hayatlarını tehlikeye atmayı peşinen kabullenmiş sayılırlar. Bunlar gıda zehirlenmesi, akıl sağlığının yitirilmesi, enfeksiyon kapılması, radyasyon zehirlenmesi ve hastalıklara yakalanmaktan oteli sorumlu tutamazlar"
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 15.11.2012 07:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular