Dünyanın En Sıradışı Tasarımlı Yatı Piyasaya Sürüldü - Son Dakika

Dünyanın En Sıradışı Tasarımlı Yatı Piyasaya Sürüldü

25.10.2014 13:17

1
Sıradışı tasarımıyla görenleri çok şaşırtan STAR yatı 500 milyon dolara satılacak.

2
Gündüz 200 kişiyi ağırlayabilen yatta gece de 36 kişiye ev sahipliği yapılabiliyor. Süper yat STAR'ın hızı da 18+ knot ile dikkat çekiyor.

3
Tasarımcı Ignor Lobanov'un tasarladığı ve ilhamını yıldızlardan alan STAR yatı 131 metre uzunluğunda ve 61 metre yüksekliğinde.

4
Görünümüyle şimdiden yat hayranlarını şaşkına uğratan yat 500 milyon dolardan piyasaya sürülecek. Tasarımıyla kompakt bir görüntü sergileyen ve aslen özel yat olarak tasarlanan STAR yine de kapasitesiyle bir yüzen otel gibi.

5
Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte seyahat araçları da daha modern bir görünüme sahip oldu. İşte dünyanın en modern ve şık tasarımlı yatları...

6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Dünyanın En Sıradışı Tasarımlı Yatı Piyasaya Sürüldü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Diletta'nın kalçalarından alamadı Sahilde yürüyüş yaparken başına talih kuşu kondu! Bulduğu cisim ona 2 milyon kazandıracak Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu