Dünyanın En Sıradışı Tasarımlı Yatı Piyasaya Sürüldü - Son Dakika

Dünyanın En Sıradışı Tasarımlı Yatı Piyasaya Sürüldü

6 yıl önce

1
Sıradışı tasarımıyla görenleri çok şaşırtan STAR yatı 500 milyon dolara satılacak.

2
Gündüz 200 kişiyi ağırlayabilen yatta gece de 36 kişiye ev sahipliği yapılabiliyor. Süper yat STAR'ın hızı da 18+ knot ile dikkat çekiyor.

3
Tasarımcı Ignor Lobanov'un tasarladığı ve ilhamını yıldızlardan alan STAR yatı 131 metre uzunluğunda ve 61 metre yüksekliğinde.

4
Görünümüyle şimdiden yat hayranlarını şaşkına uğratan yat 500 milyon dolardan piyasaya sürülecek. Tasarımıyla kompakt bir görüntü sergileyen ve aslen özel yat olarak tasarlanan STAR yine de kapasitesiyle bir yüzen otel gibi.

5
Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte seyahat araçları da daha modern bir görünüme sahip oldu. İşte dünyanın en modern ve şık tasarımlı yatları...

6
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 25.10.2014 01:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Bella Thorne, sokak ortasında bikiniyle gezip yaprakları süpürdü! Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşı etti! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler Yılbaşı kapı süsünün içinden çıkan şey şoke etti! Görenin midesi kalkıyor