Dünyanın en zengin boksörü Floyd Mayweather, striptizci sevgilisinin babasından veto yedi - Son Dakika

Dünyanın en zengin boksörü Floyd Mayweather, striptizci sevgilisinin babasından veto yedi

18.01.2021 11:04

ABD'nin Las Vegas şehrindeki bir gece kulübünde striptizcilik yapan Anna Monroe ile aşk yaşamaya başlayan 43 yaşındaki efsane boksör Floyd Mayweather, genç kadının ailesinin vetosu ile karşılaştı.

1
Dünyanın en zengin sporcusu olarak kabul edilen boksör Floyd Mayweather'ın yeni ilişkisi krize neden oldu.

2
Daha önceki ilişkilerinde sevgililerini dövdüğü gerekçesiyle Mayweather'ı istemeyen Monroe'nun ailesi, kızlarının da aynı şeyi yaşamasını istemediklerini belirtti.

3
ANNA İLİŞKİSİNİ DEVAM ETTİRMEDE KARARLI
ANNA İLİŞKİSİNİ DEVAM ETTİRMEDE KARARLI
Aileye yakın bir kaynak, özellikle Monroe'nun babasının bu ilişkiye onay vermediğini ve striptizcinin Mayweather'ın parası nedeniyle başının döndüğünü söyledi.
4
Ancak genç kadının bu ilişkiyi devam ettirmede kararlı olduğu kaydedildi.
5
"FLOYD SENDEN BIKACAK"
FLOYD SENDEN BIKACAK
Aynı kaynak, babasının Monroe'ya "Floyd bir süre sonra senden bıkacak ve diğer sevgililerine yaptığı gibi sana da şiddet uygulayacak."
6
"Bu ilişkiye hemen son ver" dediğini aktardı ancak Anna Monroe babasını dinlemeyerek ve Floyd'un geçmişine bakmayarak ilişkisini devam ettirme kararı aldı.
7
43 yaşındaki efsane boksör daha önce Josie isimli sevgilisine şiddet uygulamış ve 2 ay hapis cezası almıştı.
8
9
10
11
12

Son Dakika Dünyanın en zengin boksörü Floyd Mayweather, striptizci sevgilisinin babasından veto yedi - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı