Dünyanın İlk Ve Tek Obez Oteli - Son Dakika

Dünyanın İlk Ve Tek Obez Oteli

Bahamalar'da yeni açılan bir tatil köyü sandalyelerinden, yataklarına, havuzundan su sporlarına kadar bütün hizmetlerini fazla kilolu tatilciler için hazırladı. Bir televizyon programı için hazırlanan bu otelde obez turistler için yok yok...

1
Bu tesiste 1 metre genişliğinde sandalyeler, çelik aksamla güçlendirilmiş yatakların yanısıra sürekli olarak açık büfe yemek de bulunuyor.

2
Bahamalar'ın Eleuthera adasında obez turistler için “18-30 Stone Holiday” adlı bir tatil köyü hizmete girdi.

3
Otelde her tür eşya obez turistler için ayarlandı.

4

Geniş sandalyeler, yükseltilmiş geniş yataklar, doyasıya yiyebilecekleri zengin bir büfe bulunuyor.

Geniş sandalyeler, yükseltilmiş geniş yataklar, doyasıya yiyebilecekleri zengin bir büfe bulunuyor.

5
Örneğin 36 yaşındaki iki çocuk annesi Alice, hayata küstüğünü ve kendi cenazesini dahi planladığını bu programda açıkladı.

6
Önceden rezervasyon yapanların her şey dahil olarak gecelik 1500-3000 dolar arası parayı gözden çıkarmaları gerekiyor.

7
Özel villa isteyenler ise gecelik 5 bin dolar ödüyorlar.

8
Güçlendirilmiş tuvaletler, ekstra güçlü yataklar ve ağırlığı kaldırabilen şezlonglar, en ağır ziyaretçilerin bile mobilya kırma endişesi duymaması anlamına geliyor

9
Nottingham'da yaşayan obez Alice, utancından dükkandan çıkmayı gerektirmeyen gibi basit işleri yaptığını itiraf ediyor.

10
Bahamalar'daki Eleuthera cennet adasında bulunan tesis, konvansiyonel olmayan ziyaretçileri ziyaret etmekten çok isteyen tatilcilere hitap ediyor.

11
12
13
14
15
Selfie'ler ve özgüven, Ami ve Adam çifti 20'li yaşlarındalar ve kilolular. Ami, balayı fotoğraflarından çok mutsuz olduğu için her birini tek tek sildiğini anlatıyor. Bu otelde ise kendileriyle çok daha mutlu görünüyorlar.

16
İngiltere'da ITV kanalında yeni vizyona giren bir program olan Club 18-30 Holiday (Klüp 114 - 190 kg Tatil) obez İngiliz turistleri konu alıyor.

17
TV'de yayınlanacak program sayesinde sürekli bir kamera tarafından takip edilecek tatilciler aynı zamanda kilo ve vücutlarıyla barışık olmayı öğrenecekler.

18
19
20
Çekimleri geçtiğimiz Nisan ayından bu yana süren 'Benim Kilolu Tatilim' tadındaki yarışma çok yakında yayına girecek.

21

Haber Yayın Tarihi: 25.11.2017 09:13

Son Dakika Dünyanın İlk Ve Tek Obez Oteli - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor