Dünyanın merak ettiği lider Kim Jong-un'un zırhlı zevk treni: Lüks lezzetler, harem ve eğlence! - Son Dakika

Dünyanın merak ettiği lider Kim Jong-un'un zırhlı zevk treni: Lüks lezzetler, harem ve eğlence!

Öldüğü haberleriyle dünya gündemini meşgul eden Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile ilgili sayısız spekülasyonlar ortaya atılırken, Uydu görüntüleri yayınlandıktan sonra birinci gündem maddesi haline gelen Kuzey Kore liderinin kurşun geçirmez trenine dair şoke eden detaylar ortaya çıktı. Kim Jong-un'un zevk treninde, yıllanmış alkollü içeceklerden eğlence için için uzun boylu genç kızlardan oluşan hareme kadar yok yok.

1
Uydu görüntüleri yayınlandıktan sonra dünyanın birinci gündem maddesi olan Kuzey Kore lideri Kim Jong-un hayatta olup olmadığı merak edilirken, gündemde Kuzey Kore liderinin "zevk treni" var.
2
Tarihe şöyle bir bakıldığında diktatörlerin "kişisel trenleri" sevdikleri sonucuna varmak mümkün. Örneğin Hitler, II. Dünya Savaşı'nın büyük bölümü boyunca mobil karargah olarak kullandığı, uçaksavar silahlarıyla donatılmış ve zırhlı bir canavar olarak nitelendirilebilecek "Amerika"ya sahipti. Mussolini ve Stalin'in de uzun mesafelerde seyahatlerinde kullandığı lüks trenleri vardı.

3
Burada yola çıkılarak "dünyanın en genç ama son eski moda despotlarından biri" olarak nitelendirilebilecek olan Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un, statü sembolü olarak gördüğü treninin, kendi eşsiz ve benzersiz versiyonuyla seyahat etmesi sürpriz sayılmaz.

4
Şimdi bu trenin, ölüp ölmediği dedikodularının ve hakkındaki spekülasyonların sona ermediği Kuzey Kore lideri hakkında hayati bir ipucu sağlayabileceği düşünülüyor.

5
Kuzey Kore'nin nükleer silahlı lideri Kim Jong-un kadar, kendi haki yeşil renkli treni de gündemde. Kim'in treni o kadar ağır zırhlı ki, vagonları çekmek için iki motora ihtiyacı var.
6

Bu görkemli ulaşım aracın içinde ithal alkollü içecekler, Apple bilgisayarlar ve peluş deri koltuklarla dolu.

7
Ayrıca 20'den fazla vagonu ile tren, mercan pembesi deri kanepelerle kaplı bir salona, modern ve tamamen beyaz bir konferans salonuna, uydu televizyonu ile donatılmış bir ofis ve en iyi lezzetleri barındıran bir mutfağa sahip.
8
Taze ıstakozlar, çekici kadın görevli ve garsonlarla dolu olan tren, Kim'in her yolculuğunu kusursuz hale getirmek için bir araya geliyor.
9
Kendisinden altı yaş küçük olan bir şarkıcı olan Ri Sol-ju ile evli olan Kim'in genç kızlara düşkün olduğu da biliniyor. Kim ile Ri Sol-ju 2009 yılında evlenmişti.

10
Kim'in kişisel mobil banyosunu da taşıyan trenin içerisinde, 36 yaşındaki liderin zırhlı lüks otomobili de var.

11
Kim, trenini Rusya, Çin ve Vietnam'ı, ayrıca bazıları yeraltında bulunan komuta merkezlerini ve sarayları ziyaret etmek için kullandı.

12
Bu uzun yolculuklar sırasında Kim, "mükemmelleştirilmiş" güvenlik önlemleri alır. Hatlar trafikten ve tüm araçlardan temizlenir ve trenin varış noktasıyla ilgili bilgiler sadece birkaç görevli ile sınırlıdır.
13
Kuzey Kore devlet medyasının fotoğrafları da olağandışı aracın, geçen hafta Kim'in Wonsan sahil beldesi yakınlarındaki sarayına hizmet veren özel istasyonda ortaya çıktığında, liderin hayatta olup olmadığına dair kanıt arayan ABD casus uyduları için önemli bir odak haline geldi.
14
Sağlık durumuna ilişkin çeşitli spekülasyonlar yapılan Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'a ilişkin uydu görüntüleri yayınlanmıştı. Görüntülerde Kim'e ait olduğu düşünülen trenin geçtiğimiz haftadan itibaren yaşadığı bölgede park halinde olduğu ortaya çıkmıştı.
15
Kim'in uydu görüntülerinde tespit edilen treninin 21 Nisan'dan bu yana Wonsan'daki bir istasyonda park halinde olduğu belirtildi. 38 North internet sitesine göre 250 metre uzunluğundaki tren 15 Nisan'da aynı yerde değildi.

16
Kuzey Kore lideri hakkındaki gizem resmen çözülene kadar, trenin hareketleri Washington ve Seul tarafından titizlikle izlenecek.

Haber Yayın Tarihi: 29.04.2020 10:28

Son Dakika Dünyanın merak ettiği lider Kim Jong-un'un zırhlı zevk treni: Lüks lezzetler, harem ve eğlence! - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü