Dünyayı Hayrete Düşüren Olay: 4 Kez Düşük Yaptı ama Son Hamileliğinde Mucizeyi Yaşadı - Son Dakika

Dünyayı Hayrete Düşüren Olay: 4 Kez Düşük Yaptı ama Son Hamileliğinde Mucizeyi Yaşadı

19.03.2018 15:16

ABD'nin Minnesota eyaletinde 10 yıldır kısırlıkla mücadele eden, 4 kez de düşük yapan Allyson, anne olma hayalinden hiç ümidini kesmedi. Denemediği tedavi yöntemi kalmayan Allyson ve Tony Ponto çifti bakın nasıl bir mucizeyle karşılaştı...

1
2005 yılında evlenen Allyson ve Tony Ponto çifti hemen çocuk sahibi olmak istedi. Allyson çok geçmeden hamile kaldı kalmasına ama çok uzun sürmedi. Tam 4 kez düşük yaptı.

2
Ama çift çocuk sahibi olmayı her şeyden daha çok istiyordu.

3
Son olarak tüp bebek yöntemini denediler. Allyson hamile olduğunu öğrenince bir an sevindi ancak yine de içinde şüpheler vardı. Kendisini bu fikre alıştırmaktan korktu.

4
Rutin kontroller için eşiyle beraber doktora gittiklerinde hayatlarının en büyük sürpriziyle karşılaştılar.

5
Ultrasonda bir değil, iki değil, üç değil tam dört bebek görüldü.

6
Allyson, US Magazine'e “Dört bebeğim olacağını öğrenince sevinçten ağlamaya başladım. Tek isteğim bir an önce anne olmaktı” dedi.

7
Allyson, geçen yıl dördüzlerini dünyaya getirdi. Olivia Susan, Anna Louise, Morgan Price ve Carolyn Grace ismini verdikleri bebeklerinin her biri 1.100-1.500 kg ağırlığındaydı.

8
Allyson şimdi ise çocuklarının sağlık durumunu ilişkin açtığı Facebook sayfasında insanlara günlük bilgiler veriyor.

9
Çocukların bakım masrafları için açılan bir de bağış sayfası var.

Son Dakika Dünyayı Hayrete Düşüren Olay: 4 Kez Düşük Yaptı ama Son Hamileliğinde Mucizeyi Yaşadı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement