Dünyayı Hayrete Düşüren Olay: 4 Kez Düşük Yaptı ama Son Hamileliğinde Mucizeyi Yaşadı - Son Dakika

Dünyayı Hayrete Düşüren Olay: 4 Kez Düşük Yaptı ama Son Hamileliğinde Mucizeyi Yaşadı

3 yıl önce

ABD'nin Minnesota eyaletinde 10 yıldır kısırlıkla mücadele eden, 4 kez de düşük yapan Allyson, anne olma hayalinden hiç ümidini kesmedi. Denemediği tedavi yöntemi kalmayan Allyson ve Tony Ponto çifti bakın nasıl bir mucizeyle karşılaştı...

1
2005 yılında evlenen Allyson ve Tony Ponto çifti hemen çocuk sahibi olmak istedi. Allyson çok geçmeden hamile kaldı kalmasına ama çok uzun sürmedi. Tam 4 kez düşük yaptı.

2
Ama çift çocuk sahibi olmayı her şeyden daha çok istiyordu.

3
Son olarak tüp bebek yöntemini denediler. Allyson hamile olduğunu öğrenince bir an sevindi ancak yine de içinde şüpheler vardı. Kendisini bu fikre alıştırmaktan korktu.

4
Rutin kontroller için eşiyle beraber doktora gittiklerinde hayatlarının en büyük sürpriziyle karşılaştılar.

5
Ultrasonda bir değil, iki değil, üç değil tam dört bebek görüldü.

6
Allyson, US Magazine'e “Dört bebeğim olacağını öğrenince sevinçten ağlamaya başladım. Tek isteğim bir an önce anne olmaktı” dedi.

7
Allyson, geçen yıl dördüzlerini dünyaya getirdi. Olivia Susan, Anna Louise, Morgan Price ve Carolyn Grace ismini verdikleri bebeklerinin her biri 1.100-1.500 kg ağırlığındaydı.

8
Allyson şimdi ise çocuklarının sağlık durumunu ilişkin açtığı Facebook sayfasında insanlara günlük bilgiler veriyor.

9
Çocukların bakım masrafları için açılan bir de bağış sayfası var.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı Bağışıklık sistemini demir gibi yapan Limonlu suyun vücuda olan etkisi inanılmaz Yüzme bilmeyenlerin bile batmadığı göl: Lut Gölü