Duvardan atlayıp ayağını kırmıştı! "Şov yapıyorsun" diyenlere inat paylaştığı fotoğraf ağızları açık bıraktı - Son Dakika

Duvardan atlayıp ayağını kırmıştı! "Şov yapıyorsun" diyenlere inat paylaştığı fotoğraf ağızları açık bıraktı

02.11.2020 10:26

İngiliz televizyon yıldızı Kate Price, duvardan atlayıp ayağının kırıldığını açıkladıktan sonra sosyal medya trolleri kendisini gündeme gelmek için yalandan sakat numarası yapmakla suçlayınca, dikiş atılmış kırık ayağının fotoğraflarını paylaştı.

1
42 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı Kate Price, ayağının kırıldığını açıklamıştı. Sosyal medya kullanıcıları Price'ı şov yapmakla suçlayınca, ünlü isim dikiş atılmış kırık ayağının fotoğraflarını kendisini tedavi eden doktorlara teşekkür ederek paylaştı.
2
Kate, dikişli ayağının ve hastanede çekilen röntgen görüntülerini fotoğrafı şu başlıkla paylaştı: Ayağımın kırılmadığını, ayağında şişik olduğunu ve bu şişikliği kırıkmış gibi gösterdiğim insanlara."

3
"Biliyorum yine de beni yanlış bir şekilde suçladıklarını kabul etmeyecekler ve bunu uydurduğumu iddia ederek spekülasyonlar yapacaklar."
4
"Yaptıkları başarılı ameliyatla tekrar yürümemi sağlayan doktorlara çok teşekkür ederim. Onlar olmasaydı tekrar yürümem imkansız olacaktı."

5
"İnanın veya inanmayın, doktorlar bana yüksek topuklarda yürümemin benim için en iyisi olacağını söylediler."
6
42 yaşındaki yıldız, Türkiye tatili sırasında duvardan atlarken ayağını kırmıştı.
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Duvardan atlayıp ayağını kırmıştı! 'Şov yapıyorsun' diyenlere inat paylaştığı fotoğraf ağızları açık bıraktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)
500
Advertisement