Duygu Çetinkaya: Çekici ve Hırslıyım - Son Dakika

Duygu Çetinkaya: Çekici ve Hırslıyım

04.01.2014 11:35

Survivor'la popülerliğini arttıran ve son olarak 'Çılgın Dersane 3'te rol alan oyuncu, "Ben de herkes kadar çekiciyim. Ne fazlasına ne de azına sahibim." dedi.

1
Survivor'la popülerliğini arttıran ve son olarak 'Çılgın Dersane 3'te rol alan Çetinkaya, "Ben de herkes kadar çekiciyim. Ne fazlasına ne de azına sahibim. Bir de çok hırslıyım." dedi.
2
Güzel oyuncu iş yaşamı ve özel hayatıyla ilgili verdiği röportajda, "Ben normalde spor giyinirim, beni yakından tanıyan insanlar farklı biri olduğumu söyler." şeklinde konuştu.
3
"Hiçbir zaman ara renk olamadım." diyen Çetinkaya uzun zamandır en sık duyduğu cümlelerin, “Seni çok seviyorum Duygu” ve “Senden nefret ediyorum Duygu” olduğunu söyledi.
4
Survivor'da agresif tavırlarıyla dikkat çeken oyuncu, "Hayat yolculuğumda günahımla, sevabımla doğru ve yanlışlarımla herkes kadar insanım. Naif olmak, sinirli veya hırslı olmak bir tercih değil." dedi.
5
Kendisine kötü davranan insanları üç kere uyardığını sözlerine ekleyen Duygu Çetinkaya, "Onlar bana hâlâ kışkırtıcı gelirse, ben de bana ne yaptıysa onlara aynısını yapıyorum" diye konuştu.
6
Duygu Çetinkaya'nın fotoğrafları...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR
500

Son Dakika Duygu Çetinkaya: Çekici ve Hırslıyım - Son Dakika Magazin


Advertisement