Son Dakika Haberleri: E-Bay'de Satışa Çıkmış En Garip 7 Şey

E-Bay'de Satışa Çıkmış En Garip 7 Şey

5 yıl önce

e-Bay üzerinde her gün yüzlerce şey satışa sunuluyor.

1
e-Bay üzerinde her gün yüzlerce şey satışa sunuluyor. Bunlar arasında gerçekten ilginç olanları da var. İşte e-Bay'de son zamanlarda satışa çıkmış en garip 7 şey;1.Boş sos paketiKısa bir süre önce e-Bay'de satışa çıkan bu boş paketin fiyatı ise 0.99£

Kaynak :
2
2.Süs bantlarından yapılmış tanga
"Unisex" olduğu belirtilen bu tanga e-Bay'de 30 £'ya satışa çıkartılmış.
3
3.Birleştirilmemiş kardan adam(Aslında sadece kar)
Rotherham'dan bir adam evinin önündeki karları, "birleştirilmemiş kardan adam" diye satışa çıkarmış. Bu birleştirilmemiş kardan adamın fiyatı ise 10 £.
4
4.Hazreti İsaİngiltere'den bir adam sadece "Hazreti İsa" başlıklı bir şey satmaya çalışmış. Fiyat olarak ise 0.50 £ belirlemiş. Şu an satış sayfasına baktığımızda tükendi yazısıyla karşılaşıyoruz. Ancak hala kim ne sattığını bilmiyor.
5
5.Kesinlikle hiçbir şey"Kesinlikle hiçbir şey" yazan bu eşya sadece 1 dolara satışta.
6
6.İstenmeyen Brüksel lahanasıBirisi yemek istemediği Brüksel lahanasını internetten satışa çıkarmış. Bu hazır Brüksel lahanası 99.99 £'ya kadar alıcı bulmuş.
7
7.Dünyanın en iyi lazanya tarifiBirisi de dünyanın en iyi lazanya tarifi olduğunu iddia ettiği bir tarifi eBay'den satışa çıkarmış. Tarifin fiyatı ise 0.01 £.
8


Haber Yayın Tarihi: 13.07.2015 07:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak