Son Dakika Haberleri: Ebru Gündeş'in yıllardır görüşmediği bir kız kardeşi olduğunu duyan şaşıp kalıyor! Kopyası gibi

Ebru Gündeş'in yıllardır görüşmediği bir kız kardeşi olduğunu duyan şaşıp kalıyor! Kopyası gibi

16 gün önce

Ebru Gündeş'in yıllardır görüşmediği bir kız kardeşi olduğunu biliyor muydunuz? İşte Gündeş'in babasının ikinci evliliğinden dünyaya gelen Aslıhan Gündeş...

1
Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in babası Remzi Gündeş, yıllar önce Ebru Gündeş'in annesinden sonra ikinci bir evlilik yapmış, bu evlilikten Aslıhan Gündeş isimli bir de kızı olmuştu.
2
Ebru Gündeş'in estetiksiz haline benzetilen Aslıhan Gündeş ve ablası yıllardır görüşmüyor.
3
Bunun sebebi ise babası Remzi Gündeş ile görüşmeyen Ebru Gündeş'in, kız kardeşi Aslıhan Gündeş'i de yok sayması.

4
Aslıhan Gündeş, ablasıyla görüşmeye çalışsa da, ünlü şarkıcı, kız kardeşinin adını dahi anmıyor.

5
Öyle ki, bu zamana kadar kız kardeşinin attığı hiçbir mesaja cevap vermemiş.
6
'Söylemezsem Olmaz' programında konuşan Aslıhan Gündeş, ablasının bir konserine bilet alıp gittiğini, umduğunu bulamayınca ablasına Twitter'dan ''Konser güzeldi. Çok eğlendim. Ama tanıdıklarını görmezden gelmen duruşuna yakışmadı. Ama yine de halen ben varım ve seni seviyorum." yazan bir mesaj attı.

7
Hatta bir defasında Ebru Gündeş'in çocuğuyla olan bir fotoğrafını beğenip ''Allah analı babalı büyütsün. Teyzesi olarak görmek hakkım olur inşallah. Sevgilerle'' yorumu bile yapmış Aslıhan Gündeş...
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 30.10.2019 09:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi Cinsel ilişkiye girdiğiniz kişiye dikkat! Korkunç hastalık Türkiye'de sinsi sinsi yayılıyor 10 yaşındayken 'Küçük Ceylan' olarak ünlenmişti! Yeni imajı sosyal medyayı salladı Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı Latin güzeli Jennifer Lopez, uğradığı cinsel tacizi anlattı: Göğüslerini aç!