Ebru Gündeş-Reza Zarrab'dan İkiz Yalıya Otomatik İskele - Son Dakika

Ebru Gündeş-Reza Zarrab'dan İkiz Yalıya Otomatik İskele

17.11.2014 09:01

1
17 Aralık sürecinde gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan Rıza Sarraf, eşi Ebru Gündeş ve kendi konforu için hiçbir masraftan kaçınmıyor.

2
Sarraf'ın Kanlıca'da oturduğu ikiz yalılarına deniz araçlarının rahat yanaşabilmesi için 110 bin TL harcayarak otomatik açılır kapanır elektrikli iskele yaptırttığı iddia edildi.

3
Eşi Ebru Gündeş'e aldığı pahalı hediyeler ve yaptığı jestlerle magazin basının gündeminden düşmeyen İranlı işadamı, rahatı ve konforu için yine elini cebine attı.

4
Sarraf'ın kendi kullandığı deniz araçlarının yalının iskelesine rahat yanaşamaması üzerine harekete geçti.

5
Yaptığı pahalı harcamalarla adından sıkça söz ettiren işadamı, sipariş vererek yalısına elektrikle çalışıp, basamak haline gelen otomatik iskele sistemi kurdurdu.

6
İşadamının, yalıya taşınmadan önce yaptırttığı ve görenleri hayrete düşüren sistem için 110 bin TL harcadığı iddia edildi.

7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Ebru Gündeş-Reza Zarrab'dan İkiz Yalıya Otomatik İskele - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular