Son Dakika Haberleri: Ebru Gündeş-Reza Zarrab'dan İkiz Yalıya Otomatik İskele

Ebru Gündeş-Reza Zarrab'dan İkiz Yalıya Otomatik İskele

5 yıl önce

1
17 Aralık sürecinde gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan Rıza Sarraf, eşi Ebru Gündeş ve kendi konforu için hiçbir masraftan kaçınmıyor.
2
Sarraf'ın Kanlıca'da oturduğu ikiz yalılarına deniz araçlarının rahat yanaşabilmesi için 110 bin TL harcayarak otomatik açılır kapanır elektrikli iskele yaptırttığı iddia edildi.
3
Eşi Ebru Gündeş'e aldığı pahalı hediyeler ve yaptığı jestlerle magazin basının gündeminden düşmeyen İranlı işadamı, rahatı ve konforu için yine elini cebine attı.
4
Sarraf'ın kendi kullandığı deniz araçlarının yalının iskelesine rahat yanaşamaması üzerine harekete geçti.
5
Yaptığı pahalı harcamalarla adından sıkça söz ettiren işadamı, sipariş vererek yalısına elektrikle çalışıp, basamak haline gelen otomatik iskele sistemi kurdurdu.
6
İşadamının, yalıya taşınmadan önce yaptırttığı ve görenleri hayrete düşüren sistem için 110 bin TL harcadığı iddia edildi.
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Zayıf Kalmak İçin Sadece Günde 20 Fasulye Yiyordu! Siz Bir de Şimdi Görün 70 Milyon Liralık Büyük İkramiye ile Neler Alınabilir? Bir Damlası, Hem Cinsel İsteği Hem de Performansı Artırıyor! Evimizin Bob Amcası, Bob Ross'un Gerçek Mesleği Şaşırtıyor! Elektrik Faturanızı Düşürecek 10 Süper İpucu