Son Dakika Haberleri: Ebru Gündeş-Reza Zarrab'dan İkiz Yalıya Otomatik İskele

Ebru Gündeş-Reza Zarrab'dan İkiz Yalıya Otomatik İskele

5 yıl önce

1
17 Aralık sürecinde gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan Rıza Sarraf, eşi Ebru Gündeş ve kendi konforu için hiçbir masraftan kaçınmıyor.
2
Sarraf'ın Kanlıca'da oturduğu ikiz yalılarına deniz araçlarının rahat yanaşabilmesi için 110 bin TL harcayarak otomatik açılır kapanır elektrikli iskele yaptırttığı iddia edildi.
3
Eşi Ebru Gündeş'e aldığı pahalı hediyeler ve yaptığı jestlerle magazin basının gündeminden düşmeyen İranlı işadamı, rahatı ve konforu için yine elini cebine attı.
4
Sarraf'ın kendi kullandığı deniz araçlarının yalının iskelesine rahat yanaşamaması üzerine harekete geçti.
5
Yaptığı pahalı harcamalarla adından sıkça söz ettiren işadamı, sipariş vererek yalısına elektrikle çalışıp, basamak haline gelen otomatik iskele sistemi kurdurdu.
6
İşadamının, yalıya taşınmadan önce yaptırttığı ve görenleri hayrete düşüren sistem için 110 bin TL harcadığı iddia edildi.
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyanın En Güzel Köpeğiydi, Ölümü 17 Milyon Takipçisini Yasa Boğdu Çocuklar Duymasın'ın Sekreter Yasemin'i Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Aynı Erkeği Paylaşan Kız Kardeşler, Aynı Anda Hamile Kalmak istiyor! Dünya Sağlık Örgütü Açıkladı: 250 Bin Kişinin Ölümüne Neden Olacak Dünyanın En Ateşli Pilotu Instagram Pozlarıyla Mest Ediyor